Filtruj według

Zabawki do usypiania

Zabawki do usypiania to prawdziwa rewolucja na rynku. Bez wątpienia szumiące misie zostaną pokochane przez wszystkie dzieci, a także docenione przez rodziców, którzy wiedzą, jak ciężko może być czasami ukołysać malucha do snu. Szumiące pluszaki to urocze maskotki, które w swoim wnętrzu posiadają mechanizm wytwarzający szumy na różnym poziomie. Wspomniane dźwięki działają uspokajająco na dziecko, ponieważ podobne są one do tych, które słyszy będąc w brzuchu matki.

Szumiące misie dostępne są w wielu wariantach. W ofercie sklepu Senna Materace znajdziemy między innymi maskotki w różnych strojach i wersjach kolorystycznych, przez co doskonale sprawdzą się jako prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Ciekawą propozycją są także zabawki do usypiania, które możemy za sprawą wygodnej klamry przyczepić do wózka, nosidełka czy łóżeczka, dzięki czemu będą one cały czas pod ręką. Dodatkowo wskazane rozwiązanie pomaga utrzymać zalecany dystans, czyli 50 centymetrów od głowy dziecka.

Szumiące pluszaki są w stanie dopasowywać się do indywidualnych potrzeb maluszka, a to między innymi dzięki temu, że posiadają kilka wariantów szumu do wyboru. Dodatkowo szumiące misie obsługuje się jednym guzikiem. W zależności od tego, na jakiego pluszaka się zdecydujemy, część z nich wyposażono też w czujnik snu.

Szumiące pluszaki mogą wydawać dźwięki nawet przez 60 minut, po czym stopniowo zaczynają się wyciszać. Zabawki do usypiania wyposażone we wspomniany czujnik snu uruchamiają się automatycznie, gdy tylko wykryją hałas w otoczeniu, którego źródłem może być między innymi płacz dziecka.

W sklepie Senna Materace dostępne są zarówno zabawki dla niemowląt, jak i szumiące misie w wersji dla starszych dzieci, w przypadku których zamiast szumów, maskotka wydaje z siebie kołysanki, które utulą maluszka spokojnymi dźwiękami do snu. Zabawki do usypiania to kategoria, na którą uwagę zwrócić powinni również rodzice - dostępne są bowiem urządzenia stworzone specjalnie z myślą o dorosłych użytkownikach posiadających problemy z zasypianiem.  

Zabawki do usypiania są w pełni bezpieczne i korzystać mogą z nich dzieci już od pierwszych dni życia. Zastosowane do ich produkcji materiały posiadają wszystkie potrzebne atesty, dzięki czemu mamy pewność, że szumiące misie są wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych. Dźwięki, które wydzielają, nie przekraczają bariery 60 dB, co daje nam gwarancję tego, że nie stanowią zagrożenia dla słuchu maluszków. Co ważne, wszystkie pluszaki mogą być czyszczone w pralce, po wcześniejszym wyciągnięciu wydającego dźwięki mechanizmu. Dzięki temu bardzo łatwo jest zachować ulubioną zabawkę naszego dziecka w czystości.

Zabawki do usypiania

Zabawki do usypiania

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zabawki do usypiania powinny być nieodzownym elementem każdego dziecięcego łóżeczka. Szumiące misie i inne pluszaki, dzięki emitowaniu szumów, działają kojąco na malucha pomagając mu się uspokoić i zasnąć. Posiadają specjalne atesty, a także opcje, które zdecydowanie ułatwiają ich obsługę, dzięki czemu są bardzo intuicyjne. Zabawki tego typu dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, dlatego na pewno każdy rodzic znajdzie wariant idealny dla swojego dziecka.

Zabawki do usypiania
Szumiący Dou Dou SZUMISIE
179,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Suzy SZUMISIE
219,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Simon SZUMISIE
179,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Lily SZUMISIE
179,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Lucas SZUMISIE
219,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Mini SZUMISIE
109,00 zł