Szumisie powstały z prawdziwej potrzeby i miłości do dzieci - zostały wymyślone przez młodą mamę. Pierwsze zabawki trafiły do najmłodszych w 2015 roku i od tego czasu misie Szumisie podbiły nie tylko polski, lecz też zagraniczny rynek, o czym świadczy między innymi fakt, że firma trafiła na listę 100 Innowatorów Europy Środkowo-Wschodniej. Do 2018 zabawki szumiące Szumisie ukołysały do snu ponad 800 tysięcy dzieci na terenie wielu krajów.

Szumisie to szeroka gama produktów. Wśród nich znajdziemy zarówno klasyczne zabawki, które mogą wytwarzać szum na kilku poziomach. Jest to dźwięk podobny do tego, jaki maluchy pamiętają z brzucha mamy, dlatego działa on na nie uspokajająco i skutecznie pomaga w usypianiu. W razie potrzeby kupimy również misie Szumisie posiadające nagrane kołysanki, które świetnie sprawdzą się w przypadku starszych dzieci. W ofercie marki nie brakuje także rozwiązania dedykowanego dorosłym, którzy również miewają problemy ze snem.


Misie Szumisie to polskie zabawki, których każdy etap produkcji odbywa się w Polsce. Maskotki szyte są w wyjątkowym miejscu ulokowanym pod Łowiczem, a mianowicie Fabryce Szumisiów. Z kolei ich wkład, który odpowiada za wytwarzanie szumów, powstaje w Warszawie. O tym, że zabawki szumiące Szumisie to wyroby naprawdę najwyższej jakości świadczy szereg nagród oraz certyfikatów, które otrzymały. Możemy wskazać chociażby odznaczenia z konkursów Made For Mum, Best Baby and Toddler Gear czy też fakt, że Szumisie dostały odznaczenia w plebiscytach, w których głosują rodzice, jak Złoty Brzuszek czy Znak Jakości Kidzone.

Misie szumiące Szumisie produkowane są jedynie z atestowanych materiałów, dzięki czemu decydując się na nie masz pewność, że jest to w pełni bezpieczne rozwiązanie już od pierwszych dni życia Twojego dziecka. Dodatkowo Misie Szumisie występują w różnych wielkościach i kolorach, za sprawą czego podbiją serce każdego malucha. Rodzice z kolei pokochają Szumisie za innowacyjność oraz wygodę, a także korzystny wpływ na spokojny sen dziecka.

Producent Szumisie

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Szumisie to produkty, które docenią zarówno dzieci, jak i rodzice. Zabawki te za pomocą wytwarzanych szumów pomagają uspokoić się maluszkowi ułatwiając jego zasypianie. W ofercie producenta znajdziemy zarówno produkty wytwarzające szumy na różnych poziomach, ale także kołysanki, przez co świetnie sprawdzą się też dla starszych dzieci. Misie szumiące Szumisie dostępne są w kliku opcjach kolorystycznych i rozmiarowych, dzięki czemu zostaną ulubioną zabawką każdego dziecka.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Zabawki do usypiania
Szumiący Dou Dou SZUMISIE
179,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Suzy SZUMISIE
219,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Simon SZUMISIE
179,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Lily SZUMISIE
179,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Lucas SZUMISIE
219,00 zł
Zabawki do usypiania
Szumiś Mini SZUMISIE
109,00 zł

Materace Szumisie - Sprawdź opinie użytkowników o producencie Szumisie

Opinie o producentach materacy umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii

Misie szumiące Szumisie są naprawdę super, mój bratanek od razu się nim zauroczył :D i faktycznie działa usypiająco :)

nie myślałam, że zabawka do usypiania Szumisie tak może działać - polecam każdej mamie!

Misie Szumisie najlepsze! nie tam żadne podróby :-))

miś usypiający Szumisie towarzyszy nam wszędzie, mój synek śpi spokojnie przy nim :)

Szumiś sprawdził się w naszym przypadku bezbłędnie. Moje dziecko faktycznie szybko się przy nim uspokaja i zasypia. Polecam!

Nie dość, że ładna to jeszcze naprawdę skuteczna! Polecam gorąco mamusiom :)

Producent Szumisie dba o to by wszystko bylo bezpieczne juz dla od pierwszych dni zycia - za to duzy plus, bo to bardzo ważne

moje dziecko wreszcie da się uspokoić i uśpić ;) Szumisie faktycznie działają, polecamy z Zosią

Kupiłam chrześnicy na prezent i teraz miś Szumiś towarzysz jej wszędzie :-)

na początku podchodziłam do tego typu zabawek sceptycznie jednak po kilku nonach przekoanałam się, ża misie Szumisie to najlepszy sposób na uspokojenie mojego maluszka.

Miś Szumiś Suzy to prawdziwa miłość mojej córeczki - nie rozstaje się z nim :) A ja mam sposób na jej uspokojenie i utulenie do snu. Polecam!!

miś Szumiś to najlepsze co kupilismy dla naszego maleństwa. te zabawki są po prostu urocze!

przekonałem się, że nie tylko dziecko usypia przy Szumisiu :D