Produkt na magazynie
Kołdra puchowa White Flower całoroczna PIÓREX linia ekskluzywna
  • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
  • Puch gęsi 90%

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
960,00 zł
Brutto
DOSTĘPNY OD RĘKI
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Kołdra White Flower całoroczna PIÓREX to produkt z kolekcji ekskluzywnej przeznaczony także dla osób uczulonych na kurz domowy. Stanowi połączenie tradycyjnych, cenionych od lat materiałów z nowoczesnymi rozwiązaniami zapewniającymi długą żywotność produktu.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Kołdra puchowa White Flower całoroczna PIÓREX - opis produktu

Kołdra White Flower całoroczna PIÓREX zapewnia wysoki komfort snu – bez względu na porę roku - dzięki zastosowaniu do jej produkcji puchu z hodowanych w Polsce gęsi. Za sprawą specjalnej metody przeszyć jest on regularnie rozłożony na całej długości pościeli. Dzięki temu wsad nie przemieszcza się, a kołdra cechuje się wysokim poziomem ciepła, a zarazem lekkością. Bawełniana tkanina, w której znajduje się wypełnienie, posiada właściwości puchoszczelne, dlatego nie musimy się martwić ewentualnymi urazami mechanicznymi. Kołdra White Flower całoroczna PIÓREX została wyróżniona ekskluzywnym certyfikatem NOMINATE przyznawanym produktom, z których bez żadnych obaw mogą korzystać także osoby zmagające się z uczuleniem na kurz domowy.


Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex®

Certyfikat Oeko-Tex® - wiodący światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty nim oznaczone są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ekstrahowalnych metali ciężkich, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących. Poza tym tekstylia posiadające ten certyfikat spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Certyfikat NOMITE

Certyfikat NOMITE - gwarantuje, że produkt jest bezpieczny dla osób uczulonych na roztocza i kurz domowy. Trwałą czystość zapewnia specjalna obróbka technologiczna w procesie prania, z użyciem specjalistycznych środków piorących, a także suszenie puchu w temperaturze 105°C. Ponadto poszycie produktu jest tak ścisłe, że do jego środka nie są w stanie przedostać się roztocza domowe.

Certyfikat Downafresh®

Certyfikat Downafresh® - poduszki oraz kołdry oznaczone tym certyfikatem wypełnione są puchem i pierzem wypranym w temperaturze 100°C, co jest zgodne z europejskimi wymogami higieny i czystości. Certyfikat gwarantuje również, że surowiec został pozyskany zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym dobrostanu zwierząt.

Opis

Dostępne rozmiary
155x200, 200x220
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Wkład
D04 90% polski puch gęsi. 155x200: 0,60 kg, 200x220: 0,80 kg
Pokrowiec
100% bawełna żakard
Sprawdź opinie użytkowników materacy Kołdra puchowa White Flower całoroczna PIÓREX linia ekskluzywna.
Dla alergików - prawda

Moje dziecko jest alergikiem i szukałam dla niego kołdry antyalergicznej, która nie bedzie nasilać u niego kaszlu i kataru w czasie snu. Znalazłam, polecam.

polecam

kołdra spełniła nasze oczekiwania, jest wysokiej jakości i dotarła na czas.

Mogą Cię zainteresować również