Produkt na magazynie
BEDDING ENERGICA - materac kieszeniowy, sprężynowy
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Odwracalny
  • 10 lat gwarancji
  • 7 stref twardości
  • Antyalergiczny
  • Pianka Elasgum

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 749,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

BEDDING ENERGICA to komfortowy materac kieszeniowy należący do rodziny materacy Smart Bedding, który idealnie dopasowuje się do nacisku wywieranego przez ciało użytkownika - wszystko dzięki strukturze złożonej z aż 700 niezależnie działających sprężyn. Każda z nich została zamknięta w osobnej materiałowej kieszonce, co zapewnia bardzo wysoką elastyczność punktową tego materaca przy jednoczesnym podparciu ciała użytkownika w 7 najważniejszych strefach.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Takie wykonanie sprawia, że materac kieszeniowy BEDDING ENERGICA gwarantuje doskonałą wentylację zapobiegającą rozwojowi bakterii i grzybów. Na powierzchni mającej kontakt z ciałem zastosowano aktywne tworzywo Elasgum, które zostało zaprojektowane tak, aby idealnie dopasowywać się do kształtu ciała. Także pokrowiec tego materaca dopracowano w najdrobniejszych szczegółach - w jego skład wchodzi organiczna bawełna, która jest wolna od wszelkich substancji zagrażających użytkownikowi lub środowisku. Ponadto materiał daje przyjemne uczucie chłodu i zapobiega osadzaniu się kurzu i roztoczy. Bezpośredni kontakt ze skórą ma ekskluzywny materiał Hilding Anders Sensity, uzupełniony o bakterie probiotyczne, które zapobiegają rozwojowi bakterii i dają uczucie świeżości. Taśma 3D, którą zastosowano w pokrowcu na bokach materaca, gwarantuje przewiewność i odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Na pikowanej stronie pokrowca z kolei umieszczono inteligentną piankę MEMORYBED, która jest aktywowana ciepłem i idealnie dopasowuje się do kształtów ciała użytkownika, dając przyjemne uczucie otulenia.


Pokrowiec Sensity - pokrowiec w pełni ekologiczny, wykonany wg najnowocześniejszej, opatentowanej technologii. Zawiera naturalne bakterie probiotyczne, czyli mikroorganizmy przyjazne człowiekowi, wprowadzane do tkaniny pokrowca poprzez technologię mikrokapsułek. Probiotyki neutralizują zapachy, alergeny, szkodliwe bakterie i roztocza w materacu oraz łóżku. Działają podczas kontaktu ze skórą. Pokrowiec Sensity to zdrowa alternatywa dla antybiotyków i środków biobójczych. Można go prać w temp. do 60oC.


Twardy - materace twarde (H4) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

10 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 10 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Pianka Elasgum - lekkie, aktywne oraz niezwykle elastyczne tworzywo, które zapewnia ciału doskonałe podparcie i wyjątkowy komfort; sprzyja również prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz wkładu.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Opis

Dostępne rozmiary
80x200[]90x200[]140x200[]160x200[]180x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
10 lat
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla par
Cechy
dla dzieci i młodzieży
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
23
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Elasgum
Pokrowiec
Sensity

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również