Produkt na magazynie
BEDDING FORTUNA - materac termoelastyczny, piankowy
  • Odwracalny
  • 7 stref twardości
  • Antyalergiczny
  • Zamek rodzielczy
  • Pianka MemoryBed XD
  • Pianka Elasgum

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 949,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

BEDDING FORTUNA to materac piankowy, który należy do luksusowej rodziny Smart Bedding. Powierzchnia tego materaca termoelastycznego została stworzona z pianki MemoryBed XD, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika i idealnie dopasowuje się do jego kształtów. Co istotne, dzięki molekularnej strukturze zapewnia też stabilniejsze podparcie.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materac piankowy BEDDING FORTUNA posiada aż trzy warstwy wykonane z Elasgum, które razem tworzą oddychającą powierzchnię, gwarantującą najwyższy komfort snu. Z tego samego materiału stworzono również asymetryczną falistą wkładkę zapewniającą stabilne podparcie ciała z obu stron. W trosce o kręgosłup użytkownika w tym materacu termoelastycznym zastosowano aż 7 zróżnicowanych stref twardości. Nie bez znaczenia jest również pokrowiec, stworzony z organicznej bawełny wolnej od szkodliwych substancji. Bezpośredni kontakt ze skórą ma chłodna i miękka tkanina Optical, której struktura przypomina plaster miodu. Taka budowa pozwala na odprowadzenie nadmiaru wilgoci i zapewnienie spokojnego, komfortowego snu. Brzegi pokrowca obszyto specjalną taśmą 3D, która gwarantuje przewiewność materaca i ułatwia odprowadzanie wilgoci.Pokrowiec Optical - pokrowiec wykonany z miękkiego, przyjemnego w dotyku włókna o strukturze przypominającej plaster miodu. Sprzyja odprowadzaniu wilgoci oraz zapobiega gromadzeniu kurzu oraz rozwojowi roztoczy, zapewniając tym samym spokojny i zdrowy sen. Pokrowiec wyposażono również w usprawniającą obieg powietrza wewnątrz wkładu taśmę 3D oraz wolną od wszelkich szkodliwych substancji bawełnę dającą przyjemne uczucie chłodu.


Twardy - materace twarde (H4) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

10 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 10 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Pianka Elasgum - lekkie, aktywne oraz niezwykle elastyczne tworzywo, które zapewnia ciału doskonałe podparcie i wyjątkowy komfort; sprzyja również prawidłowej cyrkulacji powietrza wewnątrz wkładu.

Pianka MemoryBed XD - termoelastyczna pianka, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika; dzięki gęstej strukturze molekularnej pozwala na jeszcze lepsze i stabilniejsze wsparcie dla kręgosłupa.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Opis

Dostępne rozmiary
80x200[]90x200[]140x200[]160x200[]180x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
10 lat
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla par
Cechy
dla dzieci i młodzieży
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
20
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Elasgum, pianka MemoryBed XD
Pokrowiec
Optical

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również