Produkt na magazynie
MATERASSO VISCOGREEN - materac termoelastyczny, piankowy
 • Twardy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • Odwracalny
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Materac elastyczny
 • Materac medyczny
 • 12 lat gwarancji
 • Pianka Biogreen
 • Pianka Viscogreen

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 678,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Viscogreen to jeden z materacy należących do naturalnej serii marki Materasso. Wnętrze tego innowacyjnego produktu stanowi wkład będący połączeniem dwóch ekologicznych pianek – Biogreen oraz Viscogreen. Pierwsza z nich zapewnia odpowiednią elastyczność i wytrzymałość, druga natomiast odpowiada za idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika. Materac ten sprawdzi się w przypadku osób borykających się z bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a także cierpiących na alergię na roztocza. Dostępny w dwóch twardościach do wyboru: H2 i H3. 

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Rdzeń materaca Materasso Viscogreen został wykonany z pianki wysokoelastycznej Biogreen nadającej wkładowi odpowiedniej elastyczności i odporności na odkształcenia. Drugim tworzywem obecnym w materacu, którym z dwóch stron otoczono rdzeń materaca, jest pianka termoelastyczna Viscogreen. W porównaniu do innych tworzyw termoelastycznych jest w stanie dokładniej i szybciej dopasować się do naturalnych kształtów ciała użytkownika, zapewniając mu jeszcze większy komfort odpoczynku, nawet przy częstych zmianach pozycji snu. W efekcie pianka ta sprzyja efektywnemu odpoczynkowi i regeneracji, posiada również właściwości antybakteryjne. Obie pianki, zarówno Biogreen, jak i Viscogreen, są w pełni naturalne i powstały na bazie oleju rycynowego. Materac posiada 7 stref twardości, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, zapewniając mu odpowiednie wsparcie i odprężenie. 

Dopełnieniem materaca Materasso Viscogreen jest przyjazny środowisku pokrowiec Greentex, który dzięki zawartym w nim probiotykom, chroni materac przed szkodliwymi dla zdrowia roztoczami i bakteriami. Dodatkowo na bokach pokrowca wszyto specjalnie taśmy 3D, które wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu.


Pokrowiec Greentex - naturalna, przyjazna środowisku tkanina posiadająca w swoim składzie specjalne probiotyki, których zadaniem jest ochrona materaca przed alergenami. Pokrowiec bardzo dobrze odprowadza wilgoć i zapobiega rozwojowi roztoczy, bakterii i innych mikroorganizmów; został wyróżniony nagrodą „Interzum Award 2009” za tzw. „inteligentny materiał”. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

12 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 12 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka Biogreen - ekologiczna pianka wysokoelastyczna wyprodukowana przy użyciu oleju rycynowego; nawilżona ekstraktem z aloesu podwyższającym higienę materaca oraz nadającym mu charakterystycznego aromatu; zapewnia zdrowy i spokojny sen.

Pianka Viscogreen - ekologiczna pianka termoelastyczna produkowana na bazie oleju rycynowego; szybko reaguje na zmiany pozycji w czasie snu dokładnie dopasowując się do kształtu ciała użytkownika, posiada właściwości regeneracyjne i antybakteryjne.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac posiadający wyjątkowe właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi; objęty jest niższą, 8%-ową stawką VAT.

Pranie 40 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 40°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
12 lat
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
19 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Wkład
pianka wysokoelastyczna Biogreen o wys. 8 cm, obustronnie pianka termoelastyczna Viscogreen o wys. 4 cm
Pokrowiec
Greentex

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również