Produkt na magazynie
MATERASSO TERMOPUR COMFORT - materac termoelastyczny, piankowy
 • Twardy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
 • 5 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Dwie twardości
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Materac medyczny
 • 6 lat gwarancji
 • Pianka Antibacterial
 • Pianka Nightfly
 • Materac typu Partner

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
941,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Termopur Comfort – jego budowa opiera się na innowacyjnym materiale termoelastyczym, uzupełnionym przez piankę wysokoelastyczną oraz komfortową warstwę masującą. To opcja dla osób poszukujących dobrego podparcia ciała w czasie snu, wysokiej sprężystości i przewiewności, a także rozwiązań łączących w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru (H2, H3) oraz opcji Partner.

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Rdzeń materaca Materasso Termopur Comfort został wykonany z wysokoelastycznej pianki Nightfly nadającej wkładowi elastyczności i wytrzymałości. Pozwala ona nie tylko na długą żywotność materaca, ale także łączy w sobie właściwości antyalergiczne. Wspomaga cyrkulację powietrza, przez co uniemożliwia gromadzenie wilgoci wewnątrz wypełnienia, a także hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Kolejna warstwa została wykonana z tworzywa, które pod wpływem temperatury ciała użytkownika odpowiednio kurczy się i rozciąga – pianki termoelastycznej. W trakcie snu organizm wydziela ciepło, które staje się bodźcem do pracy materaca. Jego powierzchnia odpowiednio „zapada się”, pozwalając na stworzenie kształtu doskonale dopasowanego do sylwetki użytkownika. System działa również w przeciwną stronę - gdy powierzchnia się wychładza, piankowy materiał wraca do pierwotnej formy. Każdy może więc liczyć na podłoże indywidualnie dopasowane do jego ciała. Ostatnią warstwę w materacu Materasso Termopur Comfort tworzy komfortowa pianka masująca Antibacterial.

Zachowanie odpowiedniej higieny wewnątrz materaca ułatwia pokrowiec Aloe Vera nasączony ekstraktami z naturalnego aloesu - delikatnie pielęgnuje skórę i sprzyja relaksowi podczas snu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w 60°C


Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Materac typu Partner - materac, w którym istnieje możliwość połączenia dwóch twardości; jedna połowa podłoża jest bardziej twarda (H3), druga bardziej miękka (H2); rozwiązanie idealne dla par preferujących inne twardości.

Dwie twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 6 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Pięć stref twardości - materac posiada 5 zróżnicowanych stref twardości, które odpowiadają za właściwe podparcie ciała w takich partiach, jak głowa, kręgi lędźwiowe, miednica, uda i stopy.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka Nightfly - tworzywo produkowane za pomocą specjalnej metody rozpylania wody, wykazujące wysoką elastyczność punktową i odporność na odkształcenia; pianka zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa.

Pianka Antibacterial - bezpieczna dla użytkownika i środowiska antybakteryjna pianka z treatmentem Ultra Fresh uniemożliwiającym gromadzenie i rozwój szkodliwych dla zdrowia roztoczy, bakterii i grzybów wewnątrz materaca.

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac posiadający wyjątkowe właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi; objęty jest niższą, 8%-ową stawką VAT.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
6 lat
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
19 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Twardość materaca
Partner
Wkład
pianka Nightfly o wys. 8 cm, pianka termoelastyczna o wys. 4 cm, Pianka Antibacterial o wys. 4 cm
Pokrowiec
Aloe Vera

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również