Produkt na magazynie
MATERASSO THERMOGEL - materac termoelastyczny, piankowy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
 • Antyalergiczny
 • Dwie twardości
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pianka termoelastyczna
 • 6 lat gwarancji
 • Pianka Eliocell
 • Pianka Eliocell Soft
 • Pianka Greengel

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 145,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Thermogel – spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Jego wnętrze zostało wykonane z 4 różnych materiałów tworzących aż 6 warstw - każde z nich spełnia w materacu inną funkcję, natomiast razem składają się na całość, dzięki której każdy użytkownik zyskuje dwa różne pod względem twardości podłoża do snu zapewniające inny komfort snu i odpoczynku.

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Najgłębiej w materacu Materasso Thermogel zostały umieszczone warstwy z pianki Eliocell, która zapewnia wkładowi wytrzymałość i odporność na odkształcenia, gwarantując w ten sposób długie lata wygodnego użytkowania. Jej otwartokomórkowa struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza, w efekcie hamując rozwój drobnoustrojów i powstawanie nadmiernej wilgoci. Kolejnym zastosowanym w materacu tworzywem jest pianka termoelastyczna odpowiedzialna za idealne dopasowanie podłoża do kształtów sylwetki - jest to możliwe dzięki wysokiej plastyczności. Pianka pod wpływem wydzielanego przez organizm ciepła kurczy się i rozciąga w miejscach, gdzie występuje nacisk. Kiedy materac wystudza się, powraca do pierwotnej formy i wieczorem cały proces może zacząć się od nowa. Najbliżej ciała znajduje się innowacyjna pianka Greengel. Z jej obecności ucieszą się szczególnie  osoby, które odczuwają potrzebę regeneracji kręgosłupa i stawów w czasie snu. Dodatkowo pianka zapewnia wysoką przewiewność i odpowiednią temperaturę - nie dopuszcza do przegrzania się ani wychłodzenia organizmu.

Ostatnim komponentem wpływającym na wysoką jakość materaca Materasso Thermogel jest pokrowiec Silk Touch, który uszyto z delikatnego materiału w dotyku przypominającego jedwab. Pokrowiec został wyposażony w zamek błyskawiczny, co ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temperaturze aż 60°C.


Pokrowiec Silk Touch - ekskluzywny pokrowiec, którego wyjątkową strukturę podnoszącą komfort snu uzyskano dzięki wykorzystaniu nanotechnologii; materiał jest elastyczny i przewiewny, obszycie go taśmą 3D sprzyja wentylacji materaca, odprowadzaniu wilgoci oraz zachowania optymalnej temperatury ciała w czasie snu. Pokrowiec jest miły w dotyku i istnieje możliwość jego prania w temperaturze do 60oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Dwie twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 6 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Pianka Eliocell Soft - trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; pianka jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Pianka Eliocell - trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; pianka jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Pianka Greengel - inteligentna, przewiewna pianka charakteryzująca się zdolnością termoregulacji; gromadzi ciepło, aby zapobiec przegrzewaniu się organizmu śpiącej osoby oraz uwalnia je, gdy temperatura ciała spada; doskonale regeneruje kręgosłup i stawy.

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac posiadający wyjątkowe właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi; objęty jest niższą, 8%-ową stawką VAT.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
6 lat
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
27 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
pianka Greengel o wys. 2 cm, pianka termoelastyczna o wys. 5,5 cm, 2 warstwy pianki Eliocell Soft o wys. 2 cm, 2 warstwy pianki Eliocell o wys. 7 cm
Pokrowiec
Silk Touch

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również