Produkt na magazynie
MATERASSO PREMIER BIOSPRING - materac lateksowy, piankowy
  • 7 stref twardości
  • Antyalergiczny
  • Lateks
  • Materac odwracalny
  • Możliwość prania do 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Biospring

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 238,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Premier Biospring – to ciekawe połączenie tworzyw wysokoelastycznych z lateksem i włóknami naturalnymi. Każdy z elementów nadaje wypełnieniu materaca inne właściwości. Razem tworzą wyjątkowy produkt, który zadowoli bardzo wymagających użytkowników.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Za rdzeń 7-sterfowego materaca Materasso Premier Biospring przyjęto piankę wysokoelastyczną Biospring, która nadaje mu wyjątkową sprężystość i wytrzymałość. Jej dodatkowym atutem jest niewątpliwie zachodząca w jej wnętrzu cyrkulacja powietrza, co pozwala skórze oddychać i zachować w łóżku odpowiedni poziom higieny. Chcąc nadać całości wysoką twardość, producent obłożył ją obustronnie naturalnym włóknem Seacell stworzonym z celulozy pozyskiwanej z roślin morskich - materiał nie wywołuje podrażnień i pozwala skórze oddychać. Górną warstwę wkładu buduje pianka lateksowa wyprodukowana z mleczka kauczukowego pochodzącego od rośliny o tej samej nazwie. Tworzywo docenią przede wszystkim alergicy, bowiem nie rozwijają się w nim bakterie, grzyby i kolonie pleśni. Atutem lateksu jest również długa żywotność, co pozwala cieszyć się komfortowym podłożem przez wiele lat. Warto również zwrócić uwagę na medyczne właściwości materaca – produkt ten otrzymał specjalne atesty czyniące go produktem rehabilitacyjnym. Dzięki swojej wysokiej elastyczności i budowie zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn i zapewnia wysoki komfort nawet w czasie wielogodzinnego użytkowania.

Prozdrowotny charakter materaca Materasso Premier Biospring wspiera pokrowiec Silver, który oprócz walorów estetycznych, spełnia funkcję ochronną przed bakteriami i roztoczami klimatyzatora, odprowadza nadmiar ciepła z łóżka, tym samym stwarzając doskonałe warunki snu dla każdego użytkownika.


Pokrowiec Silver - wysokiej jakości pokrowiec wykonany ze specjalnej tkaniny Silver Protect ograniczającej rozwój szkodliwych dla zdrowia bakterii i mikroorganizmów; został poddany jonizacji srebrem, posiada również antymikrobalne działanie – w efekcie jest wyjątkowo bezpieczny dla alergików. Pokrowiec hamuje wytwarzanie nieprzyjemnego zapachu; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 6 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Pianka Biospring - formowana na kształt sprężyn pianka wysokoelastyczna nadająca materacowi sprężystości i elastyczności; tworzywo wykazuje dużą przewiewność i zapewnia higieniczne środowisko snu.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
6 lat
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
21 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Płyta lateksowa o wys. 6 cm, warstwa włókna Seacell, pianka wysokoeastyczna Biospring o wys. 12 cm
Pokrowiec
Silver

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również