Produkt na magazynie
MATERASSO SULTAN LATEX EXTRA LUX - materac lateksowy, piankowy
 • Twardy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Lateks
 • Materac odwracalny
 • Możliwość prania do 60°C
 • 6 lat gwarancji

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 594,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Sultan Latex Extra Lux – to propozycja dla osób ceniących sobie naturalne rozwiązania. W materacu tym zastosowano nadającą mu elastyczności piankę lateksową oraz warstwę wykonaną z włókna kokosowego, która utwardza wkład i jednocześnie poprawia przepływ powietrza w jego wnętrzu. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru: H2 i H3.

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Płyta lateksowa, która stanowi rdzeń materaca Materasso Sultan Latex Extra Lux, jest niezwykle elastyczna, bardzo dobrze współgra z ciałem podczas snu. Lateks jest znany ze swojej wytrzymałości, dlatego do produkcji wypełnienia użyto właśnie tego tworzywa, aby uodpornić całość na powstawanie niepożądanych odkształceń, które mogłyby się pojawić po kilku latach codziennego użytkowania. Chcąc zyskać odpowiednią sztywność między dwie warstwy materiału lateksowego włożono matę kokosową. Dzięki temu produkt stał się twardszy. Włókna orzecha umożliwiają również swobodny przepływ powietrza wewnątrz wypełnienia - to właśnie za ich sprawą nie dochodzi do zawilgotnienia materaca. Warstwa kokosa odpowiedzialna jest także za antyalergiczność, ponieważ hamuje rozwój drobnoustrojów. Na komfort odpoczynku ma wpływ także fakt, że materac ten został wyposażony w 7 stref twardości - oznacza to, że jego powierzchnia została podzielona na 7 symetrycznych części, odpowiadających potrzebom różnych partii ciała użytkownika i zapewniających im optymalne podparcie.

Eucalyss, czyli pokrowiec materaca Materasso Sultan Latex Extra Lux, wykonany został z wysokiej jakości pikowanej pianką termoelastyczną dzianiny, nasączonej specjalną substancją, która odstrasza owady. Staje się to szczególnie istotne w lecie, gdy rozpoczyna się walka z komarami, a trudno spać przy zamkniętym oknie. Oprócz tego, obecne w nim włókna chłodzące działają jak delikatny klimatyzator, nie pozwalając użytkownikowi na przegrzewanie w trakcie snu. Wszystkie powyższe elementy materaca sprawiły, że został on doceniony przez ekspertów, którzy przyznali mu atest wpisujący go w poczet produktów rehabilitacyjnych.


Eucalyss

Pokrowiec Eucalyss - pokrowiec przepikowany warstwą pianki termoelastycznej i włóknem klimatyzującym, wykonany z dodatkiem 100% naturalnego wyciągu z eukaliptusa, dzięki czemu skutecznie odstrasza owady; jego efektywność została potwierdzona testami przeprowadzonymi w renomowanym laboratorium Anglet we Francji. Pokrowiec dla zwiększenia wentylacji wewnątrz materaca został obszyty taśmą 3D; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Sredni

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Materac twardy

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

6 lat gwarancji!

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 6 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Lateks

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 40°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
6 lat
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
18 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Mata kokosowa o wys. 2 cm, obustronnie płyta lateksowa o wys. 6,5 cm
Pokrowiec
Eucalyss

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również