• Obniżka
 • Promocja
Produkt na magazynie
MATERASSO PREMIER BIO EX LUXUS - materac kieszeniowy, sprężynowy
 • Sprężyny kieszeniowe
 • 2 letnia gwarancja
 • 7 stref twardości
 • Materac odwracalny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Możliwość prania do 60°C
 • Materac medyczny

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
620,00 zł
505,00 zł - 18,4%
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Premier Bio Ex Luxus – to wysokiej jakości materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych o siedmiu strefach twardości obłożony pianką wysokoelastyczną PUR. Jest to materac dwustronny, a regularna zamiana stron skutecznie wydłuża jego żywotność. Model dostępny w dwóch twardościach: H2 i H3.

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Bazę materaca Materasso Premier Bio Ex Luxus stanowi 7-strefowa sprężyna kieszeniowa – oznacza to, że każda ze sprężyn zamknięta jest w osobnej materiałowej kieszeni, dzięki czemu pracuje niezależnie. Jest to rozwiązanie znacznie lepsze niż w przypadku klasycznych materaców na sprężynie bonellowej. Dzięki zastosowaniu 7 stref twardości odpowiadających poszczególnym partiom ciała, materac bardzo dobrze dopasowuje się do osoby leżącej i tworzy stabilną i wygodną powierzchnię. Sprężyny zostały wykonane z solidnych materiałów, co daje dużą wytrzymałość i pozwala na intensywną eksploatację. Materac posiada aż siedem świetnie ze sobą współgrających stref, dzięki czemu idealnie dopasowuje się każdej partii ciała użytkownika. Technologia ta jest stosowana od wielu lat, ponieważ kompletnie spełnia oczekiwanie wielu klientów, jest sprawdzony i niezawodny. Wkład sprężynowy otoczony został warstwą pianki wysokoelastycznej, która tworzy powierzchnię oddzielającą sprężyny od ciała. Materac posiada specjalne ateksty medyczne.

Za ochronę przed czynniki zewnętrznymi w materacu Materasso Premier Bio Ex Luxus odpowiada pokrowiec Aloe Vera – tkanina zawierająca naturalne enzymy, aminokwasy i wiele substancji mineralnych, które pozytywnie wpływają na skórę. Materiał ten posiada również wygodne pikowania z włóknem klimatyzującym wspomagające przepływ powietrza wewnątrz materaca. Można go prać w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Sredni

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

2 lata gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 2 lata i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac posiadający wyjątkowe właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi; objęty jest niższą, 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
2 lata
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
20 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie przekładka tapicerska, obustronnie pianka wysokoelastyczna o wys. 3 cm
Pokrowiec
Aloe Vera

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również