Produkt na magazynie
MATERASSO KOKOS BIO EX - materac kieszeniowy, sprężynowy
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Kokos
  • 2 letnia gwarancja
  • 7 stref twardości
  • Materac odwracalny
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Możliwość prania do 60°C

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
737,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Kokos Bio Ex – jest to klasyczny twardy materac z dodatkową warstwą naturalnego włókna kokosowego. Jego główną i jednocześnie środkową częścią jest wkład ze sprężyn kieszeniowych o siedmiu strefach twardości obłożony pianką wysokoelastyczną. Wysoka higieniczność, optymalna wentylacja oraz wytrzymałość – to najważniejsze cechy tego materaca.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Zastosowany w materacu Materasso Kokos Bio Ex wkład kieszeniowy to baza, na którą składają się niezależnie pracujące, odporne na eksploatację sprężyny zamknięte w materiałowych kieszonkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac bardzo dobrze dopasowuje się do ciała śpiącej osoby, tworząc tym samym stabilne i wygodne podłoże do odpoczynku. Sprzyja temu również siedem stref twardości – oznacza to, że wkład materaca został podzielony na 7 stref odpowiadających poszczególnych partiom ciała. Aby odizolować użytkownika od sprężyn, wkład sprężynowy został obustronnie obłożony pianką wysokoelastyczną nadającą powierzchni komfortowej delikatności. Odpowiednią twardość produktu z kolei osiągnięto poprzez zastosowanie maty kokosowej, której dodatkowym atutem jest wzmacnianie trwałości materaca.

Całości w materacu Materasso Kokos Bio Ex dopełnia pokrowiec Aloe Vera z włóknem klimatyzującym. Zawarte w nim enzymy, substancje mineralne i aminokwasy pozytywnie wpływają na skórę i sprzyjają relaksowi w czasie odpoczynku. Pokrowiec jest zdejmowalny i można go prać w temperaturze do 60°C


Pokrowiec Lyocell - aksamitnie delikatny, luksusowy pokrowiec, który wykonano z włókna wysokiej jakości dobrze zachowującego swój kształt. Tworzywo jest w 100% pochodzenia naturalnego – jego podstawowym komponentem jest celuloza drzewna. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne oraz absorbujące i odprowadzające wilgoć, dzięki czemu pozwala zachować higienę podłoża. Dla usprawnienia klimatyzacji wkładu wyposażony został w wentylującą taśmę 3D. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

2 lata gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 2 lata i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
w zależności od wariantu wymiarowego
Cechy
dla par
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla singli
Wysokość materaca
20 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, mata kokosowa, obustronnie pianka wysokoelastyczna
Pokrowiec
Aloe Vera

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również