Produkt na magazynie
MATERASSO LAVENDER BIO EX - materac kieszeniowy, sprężynowy
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Odwracalny
  • 7 stref twardości
  • Możliwość prania do 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Lavender

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 272,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Lavender Bio Ex – to materac, w którym główną rolę odgrywają sprężyny kieszeniowe – to im zawdzięcza się wysoką elastyczność punktową i bardzo dobre dopasowanie do ciała użytkownika. Uzupełnienie wkładu sprężynowego stanowi bezpieczna dla zdrowia pianka zawierająca w sobie kapsułki z naturalnym olejkiem lawendowym, który stopniowo uwalniany sprzyja relaksującemu odpoczynkowi.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Bazą materaca Materasso Lavender Bio Ex są nowoczesne 7-strefowe sprężyny kieszeniowe, zamknięte w specjalnie do tego celu zaprojektowanych kieszonkach. Takie rozwiązanie pozwala każdej z nich działać niezależnie, co podnosi komfort użytkowania przez punktową pracę każdego z elementów. Warstwą wspierającą pracę rdzenia jest obustronnie zastosowana pianka Lavender. To wyjątkowe tworzywo o komórkowej budowie pozwala na swobodny przepływ powietrza w jego wnętrzu. Dzięki temu w materacu nie zbiera się nadmiar wilgoci, co skutecznie hamuje rozwój drobnoustrojów. Materiał został nasączony olejkiem lawendowym, który oprócz przyjemnego zapachu, uwalnianego w trakcie snu, skutecznie odstrasza insekty. Cechy pianki Lavender docenią nie tylko zwolennicy kwiatowych aromatów, ale także osoby zmagające się na co dzień z dokuczliwą alergią, wywołaną głównie przez bakterie, kurz i pleśń. Możliwość odwracania materaca pozwala dodatkowo dobrać twardość, która spełnia oczekiwania wymagających użytkowników. Ponadto pozwala to na korzystanie z dwóch podłoży, ciekawa wersja 2w1.

Wkład został umieszczony w pokrowcu Oliva zawierającym w sobie mikrokapsułki stopniowo uwalniające dobroczynny ekstrakt z oliwek. W efekcie tkanina zapewnia skórze śpiącej osoby nawilżenie, a co za tym idzie elastyczność i odporność na mikrouszkodzenia. Pokrowiec umożliwia oddychanie całą powierzchnią skóry, dba o termoregulację. Jest pralny w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec Oliva - delikatny i jednocześnie trwały pokrowiec; zawarte w nim mikrokapsułki z ekstraktem z oliwek dostarczają tkaninie witamin E, A, D i K odpowiedzialnych za opóźnianie procesów starzenia poprzez utrzymanie odpowiedniego nawilżenia i elastyczności skóry. Pokrowiec sprzyja oddychaniu całą powierzchnią ciała, tym samym odprowadzając nadmiar ciepła i wilgoci; pralny w temperaturze do 60oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

6 lat gwarancji

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Pianka Lavender - wytrzymała, ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia pianka nasączona 100% olejkiem lawendowym uwalniającym materac od alergenów, roztoczy i grzybów; sprzyja relaksującemu snu i działa kojąco na śpiącą osobę.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
6 lat
Cechy
dla par
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla singli
Wysokość materaca
25 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Lavender o wys. 4 cm
Pokrowiec
Oliva

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również