Produkt na magazynie
MATERASSO AMERIKA - materac kieszeniowy, sprężynowy
 • Twardy
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
 • 10 lat gwarancji
 • 7 stref twardości
 • Lateks
 • Materac odwracalny
 • Materac medyczny

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 276,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Amerika – stwarza każdemu użytkownikowi niepowtarzalne warunki do wypoczynku. Dzięki wyjątkowemu wnętrzu i doskonałej jakości pokrowca otrzymał specjalne atesty, potwierdzające jego właściwości medyczne. Materac dostępny w dwóch twardościach do wyboru: H2 i H3.

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Rdzeń materaca Materasso Amerika stanowią nowoczesne, niewielkie 7-strefowe sprężyny kieszeniowe zamknięte pojedynczo w specjalnie zaprojektowanych materiałowych kieszeniach. Takie ułożenie zapewnia każdej z nich możliwość samodzielnej, niezależnej pracy. Wkład sprężynowy z dwóch stron okalają płyty z lateksowej pianki, które nadają całości wyjątkowej wytrzymałości i odporności na odkształcenia. Dodatkowo tworzywo z dodatkiem organicznego mleczka kauczukowego uniemożliwia rozwój bakterii i grzybów, ułatwia także przepływ powietrza wewnątrz produktu, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się wilgoci. Dodatkowym zabezpieczeniem wkładu jest przekładka tapicerska, która wzmacnia całość i pozwala na komfortowe wypoczywanie, nawet przy regularnym, codziennym użytkowaniu.

Wkład materaca został zamknięty w zdejmowanym, miękkim w dotyku pokrowcu Bamboo z włókna bambusowego, bawełny i poliestru. Tkanina ta dodatkowo została przepikowana włóknem klimatyzującym. Materiał jest przyjazny środowisku, można go prać w temperaturze do 60°C.


Pokrowiec Bamboo - niezwykle miękki i przyjemny w dotyku pikowany pokrowiec wykonany z naturalnego, przyjaznego środowisku włókna bambusowego, bawełny i poliestru; materiał ten doskonale sprawdza się jako osłona dla materaca. Pokrowiec wykazuje właściwości ograniczające rozwój i gromadzenie się bakterii i roztoczy na powierzchni materaca; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

10 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 10 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac posiadający wyjątkowe właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi; objęty jest niższą, 8%-ową stawką VAT.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
10 lat
Cechy
dla par
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla singli
Wysokość materaca
21 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie płyta lateksowa o wys. 3 cm
Pokrowiec
Bamboo

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również