Produkt na magazynie
MATERASSO DRIEMCO ECO - materac dziecięcy, piankowy
  • 2 letnia gwarancja
  • Antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Możliwość prania do 60°C
  • Pianka Eliocell

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
122,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Driemco Eco – to materac dziecięcy, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić dziecku wysoki komfort i jakość snu. Zdrowy odpoczynek jest niezwykle istotny dla młodego organizmu, który właśnie w nocy najbardziej się rozwija.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Wypełnienie materaca Materasso Driemco Eco zostało wykonane z przewiewnej, wysokoelastycznej pianki Eliocell, która zapewnia stabilne podparcie kręgosłupowi nawet najmłodszego użytkownika. Odpowiednia sprężystość i odporność na odkształcenia pozwalają dziecku wygodnie wypoczywać, nawet w trakcie nieustających zmian sylwetki i wzmożonego wzrostu. Struktura wysokoelastycznej pianki wewnątrz produktu pozwala na swobodny przepływ powietrza między materacem a otoczeniem. Przepuszczalne wnętrze oraz wysokiej jakości pokrowiec pomagają utrzymać łóżko dziecka w nienagannej czystości. Produkt jest w pełni bezpieczny i polecany dla najmłodszych, ponieważ do jego wykonania nie zastosowano chemicznych klejów i substancji szkodliwych, wszystkie surowce użyte do jego wykonania są w pełni ekologiczne i niedrażniące delikatnej skóry i dróg oddechowych dziecka.

Oprócz przemyślanego wypełnienia, materac Materasso Driemco Eco został zabezpieczony niezdejmowanym pokrowcem - wykonanym z naturalnej bawełny, który nie wywołuje reakcji alergicznych. Wszystkie powyższe rozwiązania sprawiły, że produkt firmy Materasso stał się doskonałą propozycją dla wszystkich najmłodszych użytkowników, ponieważ to właśnie oni potrzebują największej troski i komfortu, by móc prawidłowo i spokojnie rosnąć.


Średni - produkt dedykowany rodzicom, którzy preferują dla swoich dzieci materacyki średniej twardości.

2 lata gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 2 lata i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Pianka Eliocell - trwałe, sprężyste i elastyczne tworzywo charakteryzujące się wysoką przewiewnością, co sprzyja utrzymaniu świeżości i higieny materaca; pianka jest odporna na odkształcenia i zapobiega gromadzeniu kurzu i roztoczy.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Opis

Dostępne rozmiary
60x120[]70x120[]60x140[]70x140
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
2 lata
Cechy
dla dzieci i młodzieży
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
8 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
wysokoelastyczna pianka Eliocell o wys. 7 cm
Pokrowiec
niezdejmowany pokrowiec z naturalnej bawełny

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również