Produkt na magazynie
MATERASSO BABY KOKOS - materac dziecięcy, piankowy
  • Pianka poliuretanowa
  • 2 letnia gwarancja
  • Antyalergiczny
  • Kokos
  • Materac odwracalny
  • Możliwość prania do 60°C

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
170,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Baby Kokos – do jego produkcji użyto najlepszej jakości materiałów i surowców. Materac jest odwracalny, co pozwala na użytkowanie z obu stron. Takie rozwiązanie znacznie wydłuża żywotność materaca.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Rdzeń wypełnienia Materasso Baby Kokos został wykonany z przewiewnej pianki, której właściwości wzmocniono dodatkową warstwą maty kokosowej. Pozwala ona na zachowanie właściwości materiału bazowego i dodatkową stabilizację podczas snu. Otwartokomórkowa struktura pianki pozwala jej swobodnie wentylować wnętrze materaca, nie dopuszczając w ten sposób do pojawienia się nadmiernej wilgoci. Takie rozwiązanie hamuje rozwój bakterii i grzybów, które preferują ciepłe i mokre środowisko. Obecność drobnoustrojów może powodować reakcje alergiczne takie jak kichanie, kaszel, katar czy podrażnienia pojawiające się na skórze. Objawy te skutecznie uniemożliwiają nocny wypoczynek.

Materac Materasso Baby Kokos ubrano w pokrowiec Dryfast wykonany z wysokiej jakości dzianiny szybkoschnącej. Wyposażenie go w zamek błyskawiczny ułatwia zdejmowanie i pranie go w domowej pralce w temperaturze do 60°C. Wszystkie rozwiązania obecne w produkcie firmy Materasso sprawiają, że materac jest w pełni antyalergiczny i bezpieczny dla najmłodszych użytkowników.


Twardy - materacyk, który powstał z myślą o zwolennikach twardego podłoża do snu dla swoich pociech.

2 lata gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 2 lata i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
60x120[]70x120[]60x140[]70x140
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
2 lata
Cechy
dla dzieci i młodzieży
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
8 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
przewiewna pianka, mata kokosowa
Pokrowiec
Dryfast

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również