Produkt na magazynie
Poduszka anatomiczna MATERASSO TERMOPUR
  • 2 letnia gwarancja
  • Możliwość prania do 60°C
  • Pianka Lazy Foam

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
139,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Poduszka anatomiczna Materasso Termopur – swoją nazwę zawdzięcza innowacyjnej technologii, jaką jest pianka Lazy Foam. Nowoczesne rozwiązania pozwoliły na stworzenie poduszki dla najbardziej wymagających użytkowników.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Anatomiczny kształt poduszki anatomicznej Materasso Termopur został otrzymany poprzez bezpośrednie wylanie do przygotowanej formy specjalnej masy, która w wyniku tężenia stała się niezwykle miękka i elastyczna. Profilowanie i aktywne działanie sprawiły, że produkt doskonale dopasowuje się do krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa oraz głowy. Poduszka jest dedykowana osobom lubiącym spać nieco wyżej, z racji wielkości produktu. Doskonałej jakości wnętrze zostało zamknięte w równie dobrym pokrowcu z naturalnej dzianiny - Aloe Vera, który został uszyty z naturalnego materiału o włóknach wzbogaconych ekstraktem z aloesu. Ten wyjątkowy sukulent znany jest ze swoich właściwości nawilżających i pielęgnujących naskórek.


Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Opis

Dostępne rozmiary
60x43x11
Okres gwarancji
2 lata
Wkład
termoelastyczna pianka Lazy Foam
Pokrowiec
Aloe Vera

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również