• Nowy
Produkt na magazynie
CUREM .ZIP – materac multipocket, sprężynowy
  • Antyalergiczny
  • Wentylacja
  • Sprężyny Multipocket
  • 20 lat gwarancji
  • Certyfikat Szwajcarskiego Instytutu AEH
  • Pianka Fusion
  • Pianka Serene

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
3 839,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac CUREM .ZIP – stanowi doskonałe, funkcjonalne połączenie wielu nowoczesnych rozwiązań. System sprężyn multipocket, a także innowacyjne pianki wchodzące w skład prezentowanego modelu z pewnością spełnią oczekiwania osób spragnionych najwyższego komfortu i zdrowego snu. Gwarantuje go między innymi doskonałe i efektywne podparcie wybranych partii ciała, wzmocniona termoregulacja wkładu oraz idealne dopasowanie anatomicznych kształtów sylwetki do zbalansowanego pod względem twardości podłoża.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materiały wchodzące w skład materaca CUREM .ZIP pozwoliły osiągnąć optymalne połączenie najlepszych cech poszczególnych komponentów. Umieszczone w strukturze materaca niezwykle wygodne sprężyny multipocket są znacznie bardziej elastyczne niż tradycyjne sprężyny, co sprawia, że w maksymalny sposób redukują nacisk ciała na powierzchnię wkładu. Dla wzmocnienia efektywności codziennego wypoczynku górna warstwa prezentowanego modelu została pokryta pianką Serene, która stanowi perfekcyjne zintegrowanie najlepszych cech technologii memory foam oraz pianek o wysokiej gęstości. Dzięki jej zastosowaniu możliwe jest widoczne zmniejszenie nacisku wagi ciała na materac, a jednocześnie wytworzenie uczucia naturalnej miękkości. Model CUREM .ZIP odznacza się ponadto niepowtarzalną zdolnością pochłaniania ciepła oraz wilgoci. Funkcjonalny system termoregulacji działa sprawnie w wyniku zastosowania specjalnych otworów umieszczonych na bokach materaca. Dodatkowo, materac CUREM .ZIP uzupełnia zaawansowana technologicznie pianka Fusion. Spośród jej licznych zalet warto wskazać wytrzymałą strukturę, odporną na częstą eksploatację, a także konturowe, wyprofilowane nacięcia, przyczyniające się do idealnej przewiewności wkładu.

Materac CUREM .ZIP dla zapewniania najlepszego komfortu został wyposażony w przyjemny w dotyku pokrowiec Zeo Case. Wpływa on pozytywnie na wentylację materaca nie tylko dzięki antybakteryjnej, wytrzymałej tkaninie, lecz także dzięki wielowarstwowej, przewiewnej taśmie 3D.


Pokrowiec Zeo Case

Pokrowiec Zeo Case – niezwykle innowacyjny pokrowiec o wysokiej odporności na użytkowanie; przy jego produkcji wykorzystano naturalne minerały – zeolity, które posiadają właściwości antybakteryjne i neutralizujące zapachy. Pokrowiec zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu oraz skutecznie odprowadza z niego nadmiar ciepła – wszystko za sprawą taśmy 3D, którą umieszczono nie tylko na bokach pokrowca, ale także na jego spodzie. Pralny w temp. do 40°C.Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

20 lat gwarancji!

20 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 20 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Sprężyny Multipocket

Sprężyny Multipocket - - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka Fusion - wytrzymała i komfortowa hybrydowa pianka o wysokiej elastyczności, która łączy w sobie najlepsze cechy pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych; jej budowa zapewnia 7 stref twardości.

Pianka Serene - redukująca naciski i zapewniająca zdrowy sen pianka, którą uzyskano poprzez połączenie technologii memory foam i pianek konwencjonalnych; doskonale dostosowuje się do sylwetki użytkownika, przez co zapewnia lepsze wsparcie niż tradycyjne pianki.

Certyfikat AEH - certyfikat potwierdzający wysoką jakość produktu przyznawany przez Laboratorium SleepLab oraz renomowany Szwajcarski Instytut AEH; oznacza, że materac w wyniku specjalistycznych badań został uznany za spełniający rygorystyczne wymogi dotyczące ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec z możliwością prania w temp. 40°C.

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.


Opis

Dostępne rozmiary
80x200[]90x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
20 lat
Cechy
dla alergików
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Wysokość materaca
23
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Sprężyna multipocket, pianka hybrydowa Fusion o wys. 4 cm, pianka Serene o wys. 3 cm, pianka konwencjonalna na spodzie materaca o wys. 2 cm
Pokrowiec
Zeo Case

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również