• Nowy
Produkt na magazynie
SEMBELLA MODULIA CLOUD – materac termoelastyczny, piankowy
  • Pianka poliuretanowa
  • 5 lat gwarancji
  • Antyalergiczny
  • Możliwość prania do 60°C
  • Zamek rodzielczy
  • Pianka Bultex
  • Pianka Sensipur

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 151,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Sembella Modulia Cloud to średniotwarde podłoże, które szięki zastosowaniu aż 3 warstw pianek: poliuretanowej, pianki Bultex® oraz Sensipur® zapewnia komfortowy, zdrowy i spokojny sen wszystkim użytkownikom - nawet borykającym się z alergiami.

  • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
  • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Pierwsza z trzech warstw, które budują materac Sembella Modulia Cloud, została stworzona z tworzywa poliuretanowego. Zastosowanie tego rodzaju pianki w podstawie całej konstrukcji pozwoliło uzyskać produkt o wyjątkowej wytrzymałości i stabilności - niezależnie od wzrostu, wagi i proporcji ciała użytkownika. Nad warstwą poliuretanową znajduje się wysokoelastyczna pianka Bultex® posiadająca zdolność do sprawnego odprowadzania nadmiaru wilgoci na zewnątrz, dlatego wypoczynek na materacu Modulia Cloud jest naprawdę higieniczny i komfortowy, nawet dla alergików. Wewnętrzna struktura pianki Bultex® sprawia, że kręgosłup podparty jest na całej jego długości, dzięki czemu śpiąca na tym materacu osoba może w pełni zregenerować się podczas snu. Stabilizacja sylwetki jest niezwykle istotnym czynnikiem, gdyż jej brak prowadzi do odczuwania bólu i schorzeń. Z tego względu jego podpieranie wspiera też kolejna warstwa materaca - pianka Sensipur®. To termoplastyczne tworzywo, które pod wpływem temperatury i ciężaru ciała użytkownika dostosowuje się idealnie do wszystkich jego krzywizn. Spanie na tak elastycznym podłożu jak materac Sembella Modulia Cloud pozwala w pełni rozluźnić wszystkie mięśnie, co jest kluczowym warunkiem dla ich efektywnej regeneracji.

Wszystkie trzy pianki chroni przed niekorzystnym wpływem zewnętrznych czynników zdejmowany pokrowiec z dodatkiem elastyny. Możliwość jego łatwego prania przekłada się na jeszcze wyższą higienę użytkowania materaca Semeblla Modulia Cloud.


5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Materac o średniej twardości

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze do 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Pianka Bultex® - pianka wysokoelastyczna zapewniająca bardzo dobrą cyrkulację powietrza; posiada właściwości antyalergiczne i sprzyja utrzymaniu prawidłowej pozycji kręgosłupa i regeneracji organizmu.

Pianka Sensipur® - pianka termoelastyczna doskonale dopasowująca się do sylwetki użytkownika dzięki reagowaniu na ciepło i nacisk ciała; zapewnia odczuwalny komfort w czasie snu.

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
ok. 19 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
Pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna Sensipur®, pianka Bultex®
Pokrowiec
Zdejmowany pokrowiec z dodatkiem elastyny, pralny w temperaturze do 60˚C

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również