• Nowy
Produkt na magazynie
SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Odwracalny
 • 5 lat gwarancji
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Dwie twardości
 • Możliwość prania do 60°C
 • Uchwyt
 • Zamek rodzielczy
 • Pianka BIO

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
935,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Sembella Hybrid Bio jest połączeniem nowoczesnych technologii i idei bycia przyjaznym naturze, bowiem do jego produkcji użyto tylko naturalnych olei. Dzięki dwustronnej budowie, użytkownik może wybierać, na której stronie woli spać. Dodatkowo komfort wypoczynku zapewnia obecność 7 stref twardości, które dostosowują się do kładzionego na nie nacisku.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Sembella Hybrid Bio to uniwersalny, dwustronny materac. Jedna ze stron posiada właściwości charakterystyczne dla materacy typu kieszeniowego. Zbudowana jest z licznych, niezależnie pracujących sprężyn umieszczonych w osobnych materiałowych woreczkach. W efekcie każda sprężyna ugina się tylko w miejscu nacisku, bez powodowania tzw. efektu falowania. Pozwala to na komfortowy sen nawet wtedy, gdy materac użytkowany jest przez więcej niż jedną osobę - dzięki zastosowanym kieszonkom ruchy partnera są niemal nieodczuwalne. Aby sen na tej stronie był jeszcze wygodniejszy, materac został wyposażony w 7 stref twardości, dzięki którym każda partia ciała zyskuje odpowiednie dla jej ciężaru podparcie. Tę samą właściwość dopasowywania się do wywieranego nacisku posiada druga strona materaca Sembella Hybrid Bio. Wykonano ją z pianki Bio, której właściwości pozwalają na zmianę kształtu w taki sposób, by zapewnić ciału śpiącej osoby jak najlepsze podparcie na całej jego długości. Ogromną zaletą pianki Bio jest także sposób, w jaki przebiega jej produkcja - procesie tym wyeliminowane zostało użycie pochodnych ropy naftowej na rzecz naturalnych olei, głównie sojowych.

Przyjazna środowisku jest także najbardziej zewnętrzna warstwa materaca, czyli dwuczęściowy pokrowiec Aloe Vera, który wykonano z tkaniny nasączonej aloesem. Roślina ta posiada właściwości bakteriobójcze oraz niwelujące ból. Dodatkowo pokrowiec materaca Hybrid Bio jest zdejmowany, można więc z łatwością czyścić go i prać, nawet w temperaturze 60˚C


5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Materac twardy

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Pianka Bio - antybakteryjna i antyalergiczna pianka, do której produkcji wykorzystano naturalne oleje; zapewnia optymalną elastyczność i podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
ok. 18 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka Bio
Pokrowiec
Dwuczęściowy pokrowiec Aloe Vera z wyciągiem z aloesu, pralny w temperaturze do 60˚C

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również