• Nowy
Produkt na magazynie
SEMBELLA SMART ELASTO – materac kieszeniowy, sprężynowy
 • 7 stref twardości
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka lateksowa
 • Pianka poliuretanowa
 • Odwracalny
 • 5 lat gwarancji
 • Antyalergiczny
 • Dwie twardości
 • Możliwość prania do 60°C
 • Uchwyt
 • Zamek rodzielczy

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
791,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Sembella Smart Elasto to dwustronny materac, który jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z jednej strony umieszczono w nim piankę lateksową, z drugiej natomiast wkład poliuretanowy. Obie te warstwy oddzielają sprężyny kieszeniowe – ich konstrukcję oparto o 7 stref o różnej twardości, co dodatkowo zwiększa komfort odpoczynku na tym materacu.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Dzięki zastosowaniu różnych rodzajów warstw w materacu Sembella Smart Elasto, uzyskano produkt o dwóch twardościach H2 i H3 – oznacza to, że aby zmienić komfort snu na tym materacu, wystarczy obrócić go na drugą stronę. Dzięki jednostronnemu wypełnieniu w postaci warstwy pianki lateksowej model ten cechuje wysoka sprężystość i elastyczność, a także wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Jest on też antyalergiczny, gdyż dość jednolita struktura wewnętrzna tego wypełnienia uniemożliwia rozwijanie się grzybów, bakterii i innych drobnoustrojów, które mogłyby utrudniać sen alergikom. Z drugiej strony materaca z kolei znaleźć można warstwę pianki poliuretanowej, która jest twardsza niż lateks, ale nie traci przy tym na swojej elastyczności i równie dobrze dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej osoby. Zapewnianie odpowiedniego podparcia ciału w materacu Sembella Smart Elasto jest dodatkowo wspierane poprzez system sprężyn kieszeniowych, które zostały ułożone w 7 stref o różnej twardości. Każda z nich dopasowuje stopień amortyzacji do ciężaru, który na nią pada, dzięki temu każdy fragment ciała znajduje się podczas wypoczynku w zdrowej i stabilnej pozycji sprzyjającej jego regeneracji.

Materac Sembella Smart Elasto okryty został wysokiej jakości rozpinanym pokrowcem Husasmart wykonanym z włókien poliestrowych, co przekłada się na jego wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Pokrowiec ten wspiera również cyrkulację powietrza między wnętrzem materaca a otoczeniem.


5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu. W efekcie jedna strona materaca jest średniotwarda (H2), a druga twarda (H3).

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
ok. 19 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, pianka poliuretanowa, lateks
Pokrowiec
Poliestrowy pokrowiec Husasmart pralny w temperaturze do 60˚C

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również