MATERASSO ALOE THERAPY – materac piankowy
  • 7 stref twardości
  • Antyalergiczny
  • Dwie twardości
  • Materac odwracalny
  • Możliwość prania do 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Neroli
  • Pianka Aloe Vera

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 641,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Aloe Therapy to nowoczesny, dwustronny materac, który spełni oczekiwania osób marzących o zdrowym i przyjemnym śnie każdego dnia. Model ten bez wątpienia spodoba się osobom potrzebującym wkładu o zróżnicowanym, niejednolitym stopniu twardości. Do jego produkcji wykorzystano szereg innowacyjnych komponentów, takich jak pianka Neroli i pianka Aloe Vera. Dodatkowo wkład został wzbogacony w naturalne olejki ułatwiające zasypianie.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!


Materasso Aloe Therapy - opis produktu

Materasso Aloe Therapy to model wyprodukowany z najlepszej jakości materiałów, gwarantujących komfort snu, a jednocześnie doskonałe podparcie sylwetki przez całą noc. Wszystko dzięki temu, że obie strony materaca posiadają różne poziomy twardości. Z jednej strony materac tworzy nowoczesna i naturalna pianka Neroli zapewniająca miękkość oraz przyjemne uczucie otulenia. Ponadto, komponent ten został nasączony luksusowym olejkiem neroli zwiększającym elastyczność wkładu. Co równie istotne, ten kwiatowy olejek (zbierany i destylowany ręcznie) wpływa także pozytywnie na układ krążenia, a jego aromat przyspiesza i ułatwia zasypianie. Pianka Neroli wyróżnia się dodatkowo właściwościami antybakteryjnymi. Z drugiej strony materaca z kolei zastosowano piankę Aloe Vera, która sprawia, że wkład jest bardziej twardy i sprężysty. W jej strukturze znajdują się ponadto aktywne mikrokapsułki z aloesem, wpływające pozytywnie na funkcjonowanie całego organizmu. Na idealne dopasowanie materaca Materasso Aloe Therapy do kształtów sylwetki wpływa także ergonomiczny system nacięć konturowych, zapewniających efektywną regenerację mięśni i stawów.

Dla zwiększenia wygody snu Materasso Aloe Therapy został uzupełniony o pokrowiec Aloe Vera z pasem wentylującym 3D. Dzięki niemu materac jest bardzo przewiewny i higieniczny. Można go prać w temperaturze do 60°C.


Materasso Aloe Therapy - pokrowiec

Pokrowiec Aloe Vera - nasączony ekstraktem z aloesu pokrowiec zawierający enzymy, substancje mineralne i aminokwasy, które korzystnie wpływają na skórę i jednocześnie sprzyjają relaksowi w czasie snu. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Materasso Aloe Therapy - właściwości

6 lat gwarancji

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Pianka Neroli - pianka wysokoelastyczna o podwyższonej gęstości; zawarte w niej olejki eteryczne z kwiatów z gorzkiej pomarańczy Neroli uwalniają się pod wpływem temperatury i pozytywnie wpływają na kondycję skóry.

Pianka Aloe Vera - elastyczna, higieniczna pianka zawierająca w sobie mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu, który wpływa korzystnie na regenerację skóry; bardzo dobrze podpiera ciało w czasie snu.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowania
Materac rolowany (vakuo)
Okres gwarancji
6 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
ok. 21 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Pianka Neroli o wys. 6 cm, pianka Aloe Vera o wys. 12 cm
Pokrowiec
Aloe Vera

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również