• Nowy
Produkt na magazynie
MATERASSO NATURA ALOE – materac piankowy
  • 7 stref twardości
  • Antyalergiczny
  • Materac odwracalny
  • Możliwość prania do 60°C
  • 6 lat gwarancji
  • Pianka Lavender
  • Pianka Aloe Vera

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 086,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Natura Aloe to nowoczesny, średniotwardy materac, wyprodukowany z naturalnych i w pełni bezpiecznych materiałów. Najlepszy komfort snu zapewniają między innymi tworzące strukturę wkładu innowacyjna pianka Lavender oraz antybakteryjna pianka Aloe Vera. Wygodę wypoczynku gwarantuje dodatkowo przewiewny i przyjemny w dotyku pokrowiec zapobiegający gromadzeniu się wilgoci.

  • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
  • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materasso Natura Aloe to wysokiej klasy materac, którego podstawę stanowi pianka Lavender o gęstości 40 kg/m³. Jej powierzchnia wyróżnia się specjalnymi nacięciami, które umożliwiły utworzenie 7 zróżnicowanych stref twardości. Ponadto, pianka Lavender posiada doskonałe właściwości wentylacyjne, dzięki czemu zapobiega przegrzewaniu się organizmu w czasie snu. Dodatkowo zwiększa także poziom higieny materaca, uniemożliwiając gromadzenie się przykrych zapachów oraz wilgoci w jego wnętrzu. Co równie istotne, zawarty w niej olejek lawendowy wyróżnia się działaniem antybakteryjnym i skutecznie hamuje powstawanie warunków sprzyjających pojawianiu się pleśni, grzybów oraz szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. We wnętrzu materaca Materasso Natura Aloe znaleźć można także otwartokomórkową piankę Aloe Vera wpływającą na zdrowy i przyjemny sen. Do jej charakterystycznych cech należy zdolność uwalniania pod wpływem ciężaru ciała użytkownika aloesu z zawartych w niej mikrokapsułek. W konsekwencji wytwarza się prozdrowotny mikroklimat, poprawiający samopoczucie oraz ogólne funkcjonowanie organizmu. W rezultacie Materasso Natura Aloe jest szczególnie polecany osobom zmagającym się na co dzień z różnego rodzaju alergiami, zwłaszcza na kurz i roztocza.

Dla zwiększenia komfortu wypoczynku do materaca dołączono także nowoczesny pokrowiec Greenfirst, stanowiący jedną z blokad dla rozwoju bakterii oraz gromadzenia się nadmiaru wilgoci we wnętrzu materaca. Pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 60°C.


Pokrowiec Greenfirst - antybakteryjny, pikowany włóknem klimatyzującym zapewniającym odpowiednią wentylację materaca. Pokrowiec ten stanowi dodatkową, skuteczną barierę dla rozwoju szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Przeznaczony do prania w temperaturze 60oC.


6 lat gwarancji

6 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Pianka Lavender - wytrzymała, ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia pianka nasączona 100% olejkiem lawendowym uwalniającym materac od alergenów, roztoczy i grzybów; sprzyja relaksującemu snu i działa kojąco na śpiącą osobę.

Pianka Aloe Vera - elastyczna, higieniczna pianka zawierająca w sobie mikrokapsułki z ekstraktem z aloesu, który wpływa korzystnie na regenerację skóry; bardzo dobrze podpiera ciało w czasie snu.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200, 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Sposób pakowania
Materac rolowany (vakuo)
Okres gwarancji
6 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
ok. 20 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
Pianka Aloe Vera o wys. 6 cm, pianka Lavender o wys. 6 cm
Pokrowiec
Greenfirst

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również