• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL FIDES – materac lateksowy, piankowy

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 646,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Fides jest dwustronnym materacem wykonanym z najwyższej klasy materiałów. Wyróżnia się antyalergicznym wkładem z lateksu wyprofilowanym w 7 zróżnicowanych stref twardości. W konsekwencji każdy użytkownik zyskuje doskonały komfort wypoczynku, a jednocześnie efektywne wsparcie kręgosłupa podczas snu.

  • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
  • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materac Janpol Fides charakteryzuje się niezwykle starannym wykonaniem, na które wypłynęło zastosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz wytrzymałych komponentów. Struktura wkładu składa się z kilku warstw zróżnicowanych pod względem twardości i gęstości, co było możliwe dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy lateksu. Materiał ten jest miękki, przyjemny w dotyku, a co równie istotne świetnie dopasowuje się do indywidualnych kształtów sylwetki każdego użytkownika. Do jego wytwarzania stosuje się głównie naturalne mleczko kauczukowe decydujące o dużej sprężystości lateksu. Poszczególne strefy twardości materaca zapewniają w związku z tym stabilne podparcie wszystkim częściom kręgosłupa, wykazując się jednocześnie dużą odpornością na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Dodatkowo, lateks posiada również właściwości antyalergiczne, ponieważ gwarantuje stały przepływ powietrza w materacu, zapobiegając rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów i grzybów.

Dla wygody codziennego wypoczynku materac Janpol Fides został także wyposażony w pokrowiec Pixel. Jego delikatna powierzchnia poprawia komfort snu i znacznie podwyższa poziom higieny wkładu, gdyż jest przeznaczony do regularnego prania w temperaturze 40°C. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Silver Protect lub Tencel.


Pokrowiec Pixel

Pokrowiec Pixel - wysokiej jakości, puszysty i miękki w dotyku pokrowiec, który wzbogacono o powłokę Sanitized®, która nie tylko skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów, ale też zapobiega powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów. Pokrowiec ten gwarantuje relaksujący sen bez podrażnień skóry. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.

Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - wysokiej jakości, niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Dzięki wzbogaceniu materiału o powłokę zawierającą srebro, eliminuje problem alergii, namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości srebra, pokrowiec nie elektryzuje się oraz nie przyciąga kurzu. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.

Pokrowiec Tencel

Pokrowiec Tencel - przyjazny środowisku, gładki i aksamitny w dotyku pokrowiec, który wyprodukowano z biodegradowalnych włókien. Zapewnia wysoką oddychalność wkładu, ponadto absorbuje wilgoć i oddaje ją na zewnątrz, dzięki czemu wykazuje umiejętność regulowania temperatury ciała śpiącej osoby oraz hamuje rozwój bakterii. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

15 lat gwarancji

15 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 15 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Lateks

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 30°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
15 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
ok. 20 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Pianka lateksowa
Pokrowiec
Pixel lub Silver Protect lub Tencel

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również