• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL ROMA – materac lateksowy, piankowy
 • Miękki
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Lateks
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Możliwość prania do 30°C
 • Wentylacja
 • Zamek rodzielczy
 • 7 lat gwarancji
 • Materac ekologiczny

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 794,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Roma to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę wypoczynku, a jednocześnie poszukujących produktów wytwarzanych z naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Model ten zawiera w pełni ekologiczny lateks, tworzący 7 efektywnych stref twardości. Wkład ten zapewnia najlepsze wsparcie kręgosłupa oraz posiada doskonałe rozwiązania wentylacyjne wpływające na higienę wypoczynku.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Dwustronny model Janpol Roma należy do linii materacy tworzonych z ekologicznych, najlepszej klasy komponentów, starannie wyselekcjonowanych i kontrolowanych w procesie produkcyjnym. W strukturze wkładu znajdują się między innymi zróżnicowane pod względem poziomu twardości warstwy lateksu, zawierającego mleczko kauczukowe posiadające certyfikat FSC®. Spośród najważniejszych cech tego materiału warto wskazać dużą elastyczność, antybakteryjność, a także zdolność punktowego podparcia newralgicznych punktów sylwetki w 7 strefach twardości. Dzięki nim każdy użytkownik uzyskuje optymalne wsparcie zmęczonych mięśni oraz możliwość znalezienia wygodnej, niekrępującej ruchów pozycji podczas snu. Dodatkowo lateks wyróżnia się właściwościami antyalergicznymi. gdyż jego struktura uniemożliwia gromadzenie się kurzu i wilgoci wewnątrz materaca, które mogłyby stworzyć warunki do rozwoju szkodliwych roztoczy. Ponadto, materac Janpol Roma odznacza się doskonałą wentylacją, zapewnioną przez system specjalnie wyprofilowanych kanalików. Niewątpliwą zaletę prezentowanego modelu jest poza tym duża wytrzymałość na uszkodzenia i deformacje.

Do materaca dla największej wygody wypoczynku dołączono również pokrowiec Paint Cotton ułatwiający utrzymywanie wkładu w czystości. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Biox lub Lino.


Pokrowiec Paint Cotton

Pokrowiec Paint Cotton - miękki, antyalergiczny pokrowiec wyprodukowany z ekologicznej bawełny i barwiony wyciągiem z granatu, którego zawartość taniny i flawonoidów sprzyja łagodzeniu stanów zapalnych. Substancja ta słynie także z właściwości przeciwutleniających, rozkurczowych oraz uszczelniających naczynia krwionośne. Pokrowiec jest polecany alergikom o delikatnej skórze skłonnej do podrażnień. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 30oC.

Pokrowiec Biox

Pokrowiec Biox - antyalergiczny, elegancki pokrowiec wykonany z miękkiej, naturalnej białej bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki któremu tkanina doskonale przylega do materaca. Pokrowiec bardzo dobrze pochłania i oddaje wilgoć, jednocześnie zapewnia właściwą cyrkulację powietrza oraz chroni wkład przed alergenami i szkodliwymi mikroorganizmami. Jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 40oC.

Pokrowiec Lino

Pokrowiec Lino - wyjątkowo trwały, antystatyczny pokrowiec o 100% naturalnym składzie. Wykonano go z ekologicznej bawełny i lnu zapewniających miękkość, świeżość oraz efektywną regenerację w czasie snu. Struktura pokrowca nie pozwala na gromadzenie wilgoci na jego powierzchni, co znacząco poprawia komfort snu oraz zapobiega namnażaniu się bakterii. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 30oC.


Miękki

Miękki - materace miękkie (H1) zaleca się osobom o wadze poniżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

7 lat gwarancji

7 lat gwarancji - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 7 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Lateks

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Materac ekologiczny

Materac ekologiczny - materac ten charakteryzuje się wysoką zawartością surowców naturalnych, a jego produkcja odbyła się bez udziału środków chemicznych.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 30 stopni

Pranie 30 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 30°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
7 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 18 cm
Twardość materaca
Miękki
Wkład
Pianka lateksowa
Pokrowiec
Paint Cotton lub Biox lub Lino

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również