• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL LOTIS – materac termoelastyczny, piankowy
 • Miękki
 • Pianka poliuretanowa
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Dwie twardości
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Możliwość prania do 30°C
 • Wentylacja
 • Zamek rodzielczy
 • 7 lat gwarancji
 • Materac ekologiczny
 • Pianka Viscoool

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 398,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Lotis to nowoczesny, niezwykle komfortowy model, który spełnia oczekiwania wszystkich osób marzących o zdrowym i regenerującym śnie. O wygodzie wkładu zadecydowało zastosowanie w pełni ekologicznych, a co równie istotne wyprodukowanych z zachowaniem szacunku do zwierząt materiałów. Należą do nich między innymi pianka Viscoool oraz pianka wysokoelastyczna.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Innowacyjne połączenie kilku w pełni bezpiecznych i stworzonych z troską o ochronę środowiska komponentów sprawia, że materac Janpol Lotis jest w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. W strukturze modelu znajdują się niesymetryczne pianki tworzące warstwy odznaczające się zróżnicowanymi stopniami twardości. Dzięki temu, po obróceniu materaca można uzyskać inny poziom komfortu, odpowiadający potrzebom poszczególnych partii sylwetki. Bazę modelu tworzy sprawdzona pianka poliuretanowa, odporna na uszkodzenia i długotrwałą eksploatację. Najważniejszy element struktury prezentowanego materaca stanowi z kolei antyalergiczna pianka wysokoelastyczna, charakteryzująca się dużą sprężystością oraz zdolnością stabilnego podtrzymywania newralgicznych części ciała podczas snu. W konsekwencji znacznie zmniejsza się napięcie mięśni, a organizm zyskuje szansę szybkiej regeneracji. Ponadto, w materacu Janpol Lotis umieszczono także nowoczesną piankę Viscoool, wyróżniającą się właściwościami termoelastycznymi. Jej powierzchnia została bowiem wzbogacona o naturalne substancje, które umożliwiają odprowadzenie ciepła na zewnątrz wkładu i jednoczesne odczuwanie przyjemnego chłodzenia skóry przez całą noc.

Dodatkowo, model Janpol Lotis został wyposażony w higieniczny i przewiewny pokrowiec Paint Cotton, nadający się do regularnego prania. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Biox lub Lino.


Pokrowiec Paint Cotton

Pokrowiec Paint Cotton - miękki, antyalergiczny pokrowiec wyprodukowany z ekologicznej bawełny i barwiony wyciągiem z granatu, którego zawartość taniny i flawonoidów sprzyja łagodzeniu stanów zapalnych. Substancja ta słynie także z właściwości przeciwutleniających, rozkurczowych oraz uszczelniających naczynia krwionośne. Pokrowiec jest polecany alergikom o delikatnej skórze skłonnej do podrażnień. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 30oC.

Pokrowiec Biox

Pokrowiec Biox - antyalergiczny, elegancki pokrowiec wykonany z miękkiej, naturalnej białej bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki któremu tkanina doskonale przylega do materaca. Pokrowiec bardzo dobrze pochłania i oddaje wilgoć, jednocześnie zapewnia właściwą cyrkulację powietrza oraz chroni wkład przed alergenami i szkodliwymi mikroorganizmami. Jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 40oC.

Pokrowiec Lino

Pokrowiec Lino - wyjątkowo trwały, antystatyczny pokrowiec o 100% naturalnym składzie. Wykonano go z ekologicznej bawełny i lnu zapewniających miękkość, świeżość oraz efektywną regenerację w czasie snu. Struktura pokrowca nie pozwala na gromadzenie wilgoci na jego powierzchni, co znacząco poprawia komfort snu oraz zapobiega namnażaniu się bakterii. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 30oC.


Miękki

Miękki - materace miękkie (H1) zaleca się osobom o wadze poniżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

7 lat gwarancji

7 lat gwarancji - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 7 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Pianka Wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Pianka Viscoool

Pianka Viscoool - termoelastyczna pianka, w przypadku której zastosowano naturalne substancje wspomagające proces oddawania ciepła na zewnątrz; chłodzi ciało i reguluje jego temperaturę.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Materac ekologiczny

Materac ekologiczny - materac ten charakteryzuje się wysoką zawartością surowców naturalnych, a jego produkcja odbyła się bez udziału środków chemicznych.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

2 twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 30 stopni

Pranie 30 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 30°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
7 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla alergików
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 20 cm
Twardość materaca
Miękki
Wkład
Pianka wysokoelastyczna, pianka Viscoool, pianka poliuretanowa
Pokrowiec
Paint Cotton lub Biox lub Lino

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również