• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL NIOBE – materac multipocket, sprężynowy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • 5 lat gwarancji
 • 7 stref twardości
 • Dwie twardości
 • Materac odwracalny
 • Pianka termoelastyczna
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Możliwość prania do 60°C
 • Wentylacja
 • Zamek rodzielczy
 • Sprężyny Multipocket

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
806,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Niobe zalicza się do grupy nowoczesnych i niezwykle wygodnych modeli. Jego strukturę, zróżnicowaną pod względem poziomu twardości tworzą wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe komponenty, takie jak sprężyny typu Multipocket, a także innowacyjne pianki: wysoko- oraz termoelastyczna. W konsekwencji każdy użytkownik uzyskuje możliwość zdrowego i przyjemnego snu.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Wnętrze dwustronnego materaca kieszeniowego Janpol Niobe składa się z kilku warstw zapewniających najlepszy komfort wypoczynku na co dzień. Podstawę powierzchni wkładu stanowią wytrzymałe sprężyny kieszeniowe typu Multipocket, zdolne do wymiernego podparcia wszystkich partii ciała, nawet w przypadku osób o nieco większej wadze. Sprężyny są jednocześnie bardzo odporne na uszkodzenia i długotrwałą, regularną eksploatację. Pomiędzy metalowymi kieszeniami wypełnionymi sprężynami, dla poprawy odczuwanej wygody umieszczono ponadto specjalną piankę wysokoelastyczną, która idealnie dopasowuje się do indywidualnych kształtów sylwetki. Komponent ten odznacza się również wysokim stopniem przepuszczalności powietrza, dzięki czemu z materaca systematycznie odprowadzany zostaje nadmiar wilgoci, a co równie istotne - nie zatrzymują się w nim różnego rodzaju zanieczyszczenia, w tym kurz. Jest to szczególnie istotne dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami. Znajdująca się na drugiej stronie wkładu pianka termoelastyczna gwarantuje natomiast poczucie przyjemnego otulenia, poprawę krążenia krwi oraz przyspieszenie regeneracji zmęczonych mięśni.

Świetnym dopełnieniem materaca Janpol Niobe jest delikatny pokrowiec Smart, chroniący wnętrze wkładu przed zabrudzeniem i przeznaczony do prania w temperaturze 60°C. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Silver Protect.


Pokrowiec Smart

Pokrowiec Smart - wysokiej jakości miękki, delikatny dla skóry pokrowiec, który bardzo dobrze dopasowuje się do materaca. Ponadto zróżnicowany sposób pikowania tkaniny potęguje działanie strefowości wkładu, przez co zapewnia on jeszcze lepsze podparcie dla ciała. Pokrowiec jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 60oC.

Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - wysokiej jakości, niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Dzięki wzbogaceniu materiału o powłokę zawierającą srebro, eliminuje problem alergii, namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości srebra, pokrowiec nie elektryzuje się oraz nie przyciąga kurzu. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Średni

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny Multipocket

Sprężyny Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka Wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

2 twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec Silver Protect posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 40°C.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec Smart posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 20 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna
Pokrowiec
Smart lub Silver Protect

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również