• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL PALMA – materac piankowy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • 5 lat gwarancji
 • Dwie twardości
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Zamek rodzielczy
 • Pianka Hybrid

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
786,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Janpol Palma to wysokiej klasy, dwustronny materac piankowy, pozwalający cieszyć się wygodnym i zdrowym snem każdej nocy. Jego innowacyjna struktura powstała dzięki połączeniu zalet pianki wysokoelastycznej oraz pianki hybrydowej o zwiększonej gęstości. W konsekwencji, zróżnicowane pod względem stopnia twardości warstwy materaca gwarantują przyjemny i efektywny wypoczynek.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Do stworzenia materaca Janpol Palma wykorzystano całkowicie bezpieczne dla zdrowia i wytrzymałe komponenty. Pierwszym z nich jest innowacyjna pianka wysokoelastyczna, która charakteryzuje się doskonałym wyprofilowaniem struktury, umożliwiającym utrzymanie poszczególnych partii kręgosłupa w prawidłowej pozycji. Do jej zalet należy również wysoki poziom sprężystości, ułatwiający znalezienie wygodnej pozycji snu, bez ryzyka odczuwania nadmiernego nacisku lub skurczy mięśni. W materacu Janpol Palma oprócz pianki wysokoelastycznej znajduje się również nowoczesna pianka hybrydowa. Wyróżnia się ona zwiększoną gęstością struktury, dzięki czemu jest odporna na odkształcenia spowodowane regularnym użytkowaniem. Dodatkowo wzmacnia także całość struktury wkładu, zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych na większe obciążenie. Poza tym, pianka hybrydowa aktywnie wyrównuje twardość powierzchni pianki wysokoelastycznej. Co równie istotne, obydwa komponenty odznaczają się właściwościami antyalergicznymi: systematycznie odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz wkładu, hamując możliwość rozwoju bakterii i pleśni.

Dla zwiększenia higieny oraz komfortu snu do modelu Janpol Palma dołączono pokrowiec Spin, chroniący wkład przed uszkodzeniami i przedostawaniem się zanieczyszczeń pomiędzy kolejne warstwy pianek. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Silver Protect.


Pokrowiec Spin

Pokrowiec Spin - trwały, wyjątkowo elastyczny pokrowiec zwiększający elastyczność punktową materaca. Tkanina ta jest miękka w dotyku, a ponadto delikatna dla skóry. Dzięki wykończeniu powłoką Sanitized® skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Pokrowiec jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 40oC.

Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - wysokiej jakości, niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Dzięki wzbogaceniu materiału o powłokę zawierającą srebro, eliminuje problem alergii, namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości srebra, pokrowiec nie elektryzuje się oraz nie przyciąga kurzu. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Twardy

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Pianka Wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Pianka Hybrid

Pianka Hybrid - lekka, odporna na odkształcenia pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości i strukturze podobnej do pianek wysokoelastycznych.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

2 twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Materac elastyczny

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 40°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Wysokość materaca
ok. 20 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
Pianka wysokoelastyczna, pianka hybrydowa
Pokrowiec
Spin lub Silver Protect

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również