• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL DELIA – materac multipocket, sprężynowy
 • Średni
 • Kokos
 • Pianka poliuretanowa
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • 5 lat gwarancji
 • 7 stref twardości
 • Dwie twardości
 • Materac odwracalny
 • Możliwość prania do 60°C
 • Zamek rodzielczy
 • Sprężyny Multipocket

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
783,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Delia to model składający się z bezpiecznych dla zdrowia i niezawodnych materiałów. Są nimi mocne sprężyny typu Multipocket, innowacyjna pianka poliuretanowa, a także specjalna warstwa kokosa. Dzięki nim każdy użytkownik może wypoczywać na materacu o 7 strefach twardości.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materac Janpol Delia łączy w swojej strukturze nowoczesne rozwiązania technologiczne, a zarazem sprawdzone zalety poszczególnych komponentów. Rdzeń wkładu stanowią specjalne sprężyny kieszeniowe, tworzące idealne, punktowe wsparcie dla wszystkich partii ciała. Poszczególne warstwy sprężyn są ułożone w taki sposób, aby użytkownik mógł znaleźć odpowiednią pozycję do snu. Dodatkowo, odporne na duże obciążenia sprężyny zapobiegają odczuwaniu falowania powierzchni materaca i niwelują drgania zakłócające sen partnera. W modelu Janpol Delia znajduje się także pianka poliuretanowa, która jest niezwykle lekka, a jednocześnie trwała. Dzięki swojej dużej gęstości optymalnie podpiera kręgosłup oraz newralgiczne części sylwetki, co wyraźnie poprawia poziom komfortu wypoczynku. W celu zwiększenia stabilności wkładu zastosowano ponadto warstwę z naturalnej płyty kokosowej. Materiał ten, wytwarzany z łupin orzecha kokosowego, pozwala wyraźnie wydłużyć żywotność materaca poprzez usztywnienie całości jego struktury. Poza tym, kokos posiada właściwości korzystne dla zachowania prawidłowej higieny snu, ponieważ ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, a co równie ważne hamuje rozwój bakterii i szkodliwych dla zdrowia pleśni.

Materac Janpol Delia uzupełnia przyjemny w dotyku pokrowiec Smart przeznaczony do prania w temperaturze 60°C, posiadający funkcjonalny zamek rozłączny. Istnieje możliwość jego zmiany na pokrowiec Silver Protect.


Pokrowiec Smart

Pokrowiec Smart - wysokiej jakości miękki, delikatny dla skóry pokrowiec, który bardzo dobrze dopasowuje się do materaca. Ponadto zróżnicowany sposób pikowania tkaniny potęguje działanie strefowości wkładu, przez co zapewnia on jeszcze lepsze podparcie dla ciała. Pokrowiec jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 60oC.

Silver Protect

Pokrowiec Silver Protect - wysokiej jakości, niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Dzięki wzbogaceniu materiału o powłokę zawierającą srebro, eliminuje problem alergii, namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości srebra, pokrowiec nie elektryzuje się oraz nie przyciąga kurzu. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


Średni

Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny Multipocket

Sprężyny Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

2 twardości

Dwie twardości - materac dwustronny, w którym po obu stronach zastosowano materiały o różnych właściwościach, dzięki czemu każda z nich dostarcza użytkownikowi innego komfortu snu.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec Silver Protect posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 40°C.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec Smart posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 23 cm
Twardość materaca
Średni
Wkład
7-strefowa sprężyna Multipocket, pianka poliuretanowa, mata kokosowa
Pokrowiec
Smart lub Silver Protect

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również