• Nowy
Produkt na magazynie
HILDING ELECTRO – materac multipocket, sprężynowy
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 40˚C
 • 7 stref twardości
 • 15 lat gwarancji
 • Antyalergiczny
 • Lateks
 • Materac odwracalny
 • Pianka termoelastyczna
 • Pianka wysokoelastyczna
 • Sizal
 • Uchwyt
 • Wentylacja
 • Zamek rodzielczy
 • Sprężyny Multipocket
 • Pianka Fusion
 • Materac o 6 twardościach

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
2 309,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-2 dni robocze
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Hilding Electro to dwustronny materac hybrydowy łączący w sobie wiele rozmaitych funkcji. Model ten z pewnością okaże się komfortowy dla każdego użytkownika niezależnie od wzrostu, wagi ciała czy wieku. Jest to zasługa między innymi połączenia atutów konstrukcji sprężynowej oraz piankowej - na tym jednak nie kończą się innowacje Hilding Electro.

 • Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki! Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!
 • Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia! Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materac Hilding Electro został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Sprężyna Multipocket, która jest jednym z jego kluczowych elementów konstrukcyjnych, posiada aż siedem stref twardości, dzięki czemu powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do poszczególnych części ciała. Po jednej stronie wkładu sprężynowego zastosowano piankę wysokoelastyczną oraz cienką warstwę sizalu mającą za zadanie usztywnić wkład, po drugiej zaś hybrydową, elastyczną piankę Fusion, która stanowi niezwykle wytrzymałe i odporne na nacisk oraz wilgoć tworzywo. Materac Hilding Electro został również wyposażony w odpinany top wykonany z profilowanego lateksu oraz pianki termoelastycznej - pozwala on dopasować powierzchnię materaca do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Odwracając top lusb przekładając go na drugą stronę materaca można uzyskać aż 6 różnych kombinacji powierzchni zróżnicowanych pod względem odczuwanego komfortu. Odpinany top z powodzeniem można wykorzystać także jako odrębny materac, który może się przydać podczas wakacyjnego wyjazdu lub jako nawierzchnia poprawiająca jakość snu na niewygodnej kanapie.

Materac Hilding Electro wyposażono w pokrowiec ActiCare, który wykonano z przyjaznych środowisku, naturalnych włókien wiskozowych. Dzięki zastosowaniu technologii Sanitized®, chroni materac przed szkodliwymi dla zdrowia bakteriami i roztoczami. Pokrowiec jest pralny w 40 stopniach Celsjusza.


Pokrowiec ActiCare

Pokrowiec ActiCare - antyalergiczny pokrowiec, który wykonano z naturalnych włókien wiskozowych. Do jego produkcji wykorzystano technologię Sanitized® - dzięki niej materac jest w pełni chroniony przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów oraz rozwojem roztoczy, bakterii i pleśni. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.


15 lat gwarancji

15 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 15 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Antyalergiczny

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

7 stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny Multipocket

Sprężyny Multipocket - rozwiązanie to charakteryzuje się większym zagęszczeniem sprężyn oraz ich drobniejszą budową, w efekcie materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej oraz jeszcze lepiej dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Pianka Wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Pianka Fusion - wytrzymała i komfortowa hybrydowa pianka o wysokiej elastyczności, która łączy w sobie najlepsze cechy pianek wysokoelastycznych i konwencjonalnych; jej budowa zapewnia 7 stref twardości.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.

Lateks

Lateks - pianka charakteryzująca się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odbojnością, dzięki czemu użytkownik odnosi wrażenie lekkiego „unoszenia”. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia stabilne wsparcie dla kręgosłupa podczas snu.

Sizal - to naturalne włókno charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, tym samym podwyższając twardość materaca.

Wentylacja

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac o 6 twardościach

Materac o 6 twardościach - materac został wyposażony w odpinany top, który można obrócić lub przełożyć na drugą stronę materaca. Taka budowa wkładu pozwala uzyskać aż 6 zróżnicowanych pod względem twardości i odczuwalnego komfortu rozwiązań - użytkownik może w każdej chwili dostosować materac do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Uchwyt

Uchwyt - w pokrowiec materaca zostały wszyte uchwyty ułatwiające jego przenoszenie i obracanie.

Pranie 40 stopni

Pranie 40 stopni - pokrowiec Silver Protect posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 40°C.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni - pokrowiec Smart posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
15 lat
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Wysokość materaca
ok. 32 cm
Twardość materaca
Miękki
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Twardość materaca
Bardzo twardy
Wkład
Materac: 7-strefowa sprężyna Multipocket, jednostronnie pianka wysokoelastyczna o wys. 3 cm, jednostronnie pianka hybrydowa Fusion o wys. 3 cm, sizal; top: lateks o wys. 3 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 4,6 cm
Pokrowiec
ActiCare

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również