• Nowy
Produkt na magazynie
JANPOL ENYO - materac kieszeniowy, sprężynowy
 • Sprężyny kieszeniowe
 • Pianka poliuretanowa
 • Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
 • 5 lat gwarancji
 • 7 stref twardości
 • Materac odwracalny
 • Pianka termoelastyczna
 • Pianka wysokoelastyczna

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 192,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Pokrowiec
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Janpol Enyo należy do kategorii innowacyjnych materacy posiadających warstwę termoelastycznej pianki. Dzięki jej zastosowaniu struktura wkładu idealnie przystosowuje się do sylwetki ciała, gwarantując przyjemny i regeneracyjny sen. Bazą tego modelu jest wkład ze sprężyny kieszeniowej zwiększającej komfort wypoczynku. Janpol Enyo z pewnością spełni oczekiwania osób poszukujących materaca wyprodukowanego z wysokiej jakości, odpornych na częstą eksploatację materiałów.

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Do komponentów tworzących strukturę materaca Janpol Enyo należą między innymi wspomniana wcześniej sprężyna kieszeniowa i pianka termoelastyczna, a ponadto wysokoelastyczna pianka HR oraz pianka poliuretanowa. Pierwszy z wymienionych pełni funkcję elastycznej podstawy materaca - dzięki niezależnie pracującym sprężynom materac idealnie dopasowuje się do kształtów ciała - w szczególności do miejsc przede wszystkim narażonych na nacisk. Kolejny z wymienionych materiałów odznacza się zdolnością reagowania na wytwarzane przez ciało ciepło, co w konsekwencji przyczynia do znacznego odciążenia najbardziej newralgicznych punktów sylwetki - bioder, ramion oraz mięśni pleców. Dodatkowo pianka termoelastyczna poprawia krążenie krwi, dzięki czemu pozytywnie wpływa na stan zdrowia osób zmagających się z chorobami sercowo-naczyniowymi. Z kolei pianka wysokoelastyczna HR nie tylko utrzymuje prawidłową pozycję kręgosłupa podczas snu, lecz także poprawia wytrzymałość wkładu, usztywniając konstrukcję i zwiększając żywotność modelu. Czwarty z wymienionych komponentów, czyli pianka poliuretanowa, funkcjonuje natomiast na zasadzie specjalnej przekładki usztywniającej całą konstrukcję.

Oprócz wskazanych parametrów, Janpol Enyo wyróżnia się możliwością obrócenia wkładu na drugą stronę, co znacząco przedłuża jego żywotność i dodatkowo pozwala różnicować komfort odpoczynku – dzieje się tak, ponieważ każda ze stron posiada inny poziom twardości. Zastosowane do produkcji materaca antyalergiczne surowce hamują rozwój szkodliwych roztoczy i sprawiają, że z łatwością można dbać o codzienną higienę snu.


Pokrowiec Jersey

Pokrowiec Jersey Standard

 • dzianina typu jersey przepikowana ociepliną
 • zmiana pokrowca standardowego na pokrowiec do prania skutkuje utratą stron letniej i zimowej
 • pranie w temperaturze do 60°C
 • dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100

Pokrowiec Medicott Silverguard

Pokrowiec Medicott Silverguard

 • idealny dla alergików
 • specjalna powłoka silverguard/silverprotect daje ochronę przed bakteriami i niweluje zapachy towarzyszące rozwojowi drobnoustrojów
 • utrzymuje właściwości antyalergiczne po wielokrotnym praniu
 • w pełni dostosowany do naturalnej flory skóry człowieka
 • pranie w temperaturze do 60°C
 • dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 100

Skala twardości

Skala twardości


Materac twardy

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

5 lat gwarancji!

5 lat gwarancji - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Sprężyny kieszeniowe

Sprężyny kieszeniowe - sprężyny, które umieszczono w materiałowych kieszonkach, dzięki czemu nie są ze sobą połączone i mogą pracować niezależnie. Sprawiają, że materac cechuje wysoka elastyczność punktowa, co oznacza, że ugina się tylko w miejscu nacisku.

Pianka termoelastyczna

Pianka termoelastyczna - reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca, dzięki czemu dopasowuje się do jego indywidualnego kształtu i pozycji snu. Zapewnia wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia.

Pianka wysokoelastyczna

Pianka wysokoelastyczna - materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa doskonale dopasowując się do ciała użytkownika. Stosunkowo lekki, dzięki czemu przewracanie materaca nie wymaga dużego wysiłku.

Pianka poliuretanowa

Pianka poliuretanowa - materiał bardzo trwały, wytrzymały i elastyczny. Nie odkształca się pod wpływem nacisku, a jego jednolita struktura zapewnia dobrą izolację termiczną.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Pranie 60 stopni

Pranie 60 stopni -pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać pralce w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.


Opis

Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Cechy
dla par
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla singli
Wysokość materaca
ok. 24 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
7-strefowa sprężyna kieszeniowa, obustronnie przekładka filcowa i pianka poliuretanowa o wys. 2 cm, jednostronnie pianka termoelastyczna o wys. 3 cm, jednostronnie pianka wysokoelastyczna HR o wys. 3 cm
Pokrowiec
Jersey Standard lub Medicott Silverguard

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również