• Nowy
JANPOL ZEUS – materac piankowy, lateksowy
  • 5 lat gwarancji
  • Antyalergiczny
  • Kokos
  • Lateks
  • Materac odwracalny
  • Możliwość prania do 60°C
  • Wentylacja
  • Zamek rodzielczy

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 858,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Zeus to twardy materac lateksowy z linii Classic, który powstał z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jest wyrobem o budowie wzmocnionej płytami kokosowymi, które pozytywnie wpływają między innymi na żywotność podłoża.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!


Janpol Zeus - opis produktu

Janpol Zeus został zbudowany na bazie lateksu o zwiększonej gęstości. Wyróżnia się trzema zróżnicowanymi strefami twardości - dzięki takiej budowie doskonale dopasowuje się do ciała użytkownika i wspiera każdą część ciała z osobna, zależnie od wywieranych przez nią nacisków. Został stworzony z myślą o osobach, które preferują sen na twardym podłożu lub muszą wybierać wyroby tego typu ze względu na swoją wagę. Zapewnia stabilne podparcie i minimalizuje ryzyko wystąpienia przykrych dolegliwości bólowych kręgosłupa, bez względu na pozycję snu użytkownika. Wkład został zbudowany w taki sposób, aby we wnętrzu materaca Janpol Zeus miała miejsce odpowiednia cyrkulacja powietrza - to właściwość bardzo pożądana szczególnie przez alergików oraz osoby wrażliwe na działanie roztoczy. Jest to model dwustronny, dzięki czemu jego żywotność jest znacznie wydłużona. Nie bez znaczenia pozostaje status wyrobu medycznego, który jest potwierdzeniem jego właściwości prozdrowotnych.

Janpol Zeus jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem pikowanym Bamboo, który posiada zamek rozłączny umożliwiający szybkie i łatwe zdjęcie tkaniny oraz wypranie jej w warunkach domowych, w temperaturze 60 stopni.


Janpol Zeus - pokrowiec

Pokrowiec Bamboo - został wykonany z delikatnego dla skóry materiału. Jest to doskonały wybór dla alergików, ponieważ dzięki zastosowaniu naturalnych włókien bambusa wykazuje wysoką higroskopijność i przepuszczalność powietrza. Pokrowiec można łatwo zdjąć i samodzielnie wyprać w temperaturze do 60oC.


Janpol Zeus - właściwości

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 5 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 190x200, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
5 lat
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Cechy
dla par
Wysokość materaca
ok. 19 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
pianka lateksowa, mata kokosowa
Pokrowiec
Bamboo

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również