• Nowy
JANPOL KRONOS – materac bonellowy
  • Sprężyny bonelowe
  • Końskie włosie
  • Kokos
  • Materac odwracalny
  • 3 lata gwarancji

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
890,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 1-14 dni
Rozmiar
Pokrowiec
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Kronos to materac bonnellowy o wysokim poziomie twardości - jest więc przeznaczony głównie dla osób o dużej masie ciała oraz dla miłośników twardych podłoży do spania. Pochodzi z linii Classic kultowego producenta.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!


Janpol Kronos - opis produktu

Janpol Kronos został zbudowany na bazie sprężyn bonnellowych - oznacza to, że na każdy metr kwadratowy wkładu przypada około 111 sprężynek. Taka budowa sprawia, że wyrób jest niesamowicie elastyczny punktowo i wspaniale dopasowuje się do ciała użytkownika oraz aktualnej pozycji snu. We wnętrzu znajdują się również maty kokosowe, które są gwarancją dobrej cyrkulacji powietrza wewnątrz wkładu, a ponadto odpowiadają za utwardzenie konstrukcji i stabilne podparcie ciała. Pierwsza z wymienionych cech jest szczególnie ważna dla alergików, ale z pewnością zadowoli każdą osobę, której zależy na higienicznym podłożu do snu - odpowiedni przepływ powietrza sprawia, że ciało użytkownika utrzymuje odpowiednią temperaturę, a we wnętrzu materaca nie gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy. Z jednej strony modelu Kronos znajduje się specjalne końskie włosie, którego głównym zadaniem jest jeszcze większe utwardzenie konstrukcji. Właściwości prozdrowotne są potwierdzone dzięki statusowi wyrobu medycznego.

Janpol Kronos to produkt sprzedawany w zestawie z pikowanym, trwałym i odpornym na odkształcenia pokrowcem Żakardowym. Tkanina, z której został stworzony nie nadaje się do prania - można ją czyścić wyłącznie miejscowo.


Janpol Kronos - pokrowiec

Pokrowiec Żakardowy - to pikowany materiał, który jest trwały i odporny na uszkodzenia. Jego użytkowanie jest komfortowe zarówno latem, jak i zimą, ponieważ z jednej strony jest przepikowany wełną, natomiast z drugiej bawełną. Pokrowiec można czyścić wyłącznie miejscowo.


Janpol Kronos - właściwości

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

3 lata gwarancji

3 lata gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 3 lata i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Sprężyna Bonell - bardzo trwałe i wytrzymałe sprężyny wykorzystywane w produkcji materaców już od wielu lat. Posiadają dużą progresywność i elastyczność powierzchniową, co oznacza, że wraz ze wzrostem nacisku siła wypierania sprężyn zwiększa się.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 190x200, 200x200
Sposób pakowania
na płasko
Okres gwarancji
3 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla par
Wysokość materaca
ok. 18 cm
Twardość materaca
Twardy
Wkład
sprężyny bonellowe, mata kokosowa, końskie włosie
Pokrowiec
Żakardowy

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również