Produkt na magazynie
PODUSZKA BEDDING COMFORT RED CLASSIC
  • Możliwość prania do 60°C
  • Pianka MemoryBed XD

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
289,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

PODUSZKA BEDDING COMFORT RED CLASSIC to tradycyjna, prostokątna poduszka, którą pokocha absolutnie każdy - bez względu na to, w jakiej pozycji śpi. Nie powoduje ucisku w okolicach karku, zapewnia wyjątkową miękkość i wysoko odczuwalny komfort snu.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Poduszka nie posiada profilowania, a wypełnieniem tego produktu jest pianka MemoryBed, która zmienia kształt pod wpływem nacisku i ciepła, dzięki czemu jest w stanie idealnie dopasować się do naturalnych krzywizn ciała użytkownika. Co bardzo istotne, wspomaga krążenie krwi i optymalnie podpiera kręgi szyjne kręgosłupa. Wkład tej poduszki jest hipoalergiczny, nietoksyczny i bezwonny, a ponadto działa odstraszająco na małe owady. Całość umieszczono w pokrowcu MediBed, który można z łatwością zdjąć i wyprać w celu utrzymania higieny na najwyższym poziomie.


Pokrowiec MediBed - pokrowiec wykonany z naturalnej, miękkiej w dotyku, delikatnej i zarazem wytrzymałej tkaniny o właściwościach hipoalergicznych. Pozwala na optymalną wentylację wkładu. Pokrowiec zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Opis

Dostępne rozmiary
70x40x14
Wkład
pianka MemoryBed
Pokrowiec
MediBed

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również