Produkt na magazynie
PODUSZKA BEDDING INNOGEL ANATOMICO
  • Możliwość prania do 60°C
  • Pianka MemoryBed XD
  • Wkładki Innogel

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
549,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

PODUSZKA INNOGEL ANATOMICO to innowacyjna poduszka, która wyróżnia się posiadaniem zróżnicowanych stref komfortu. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób śpiących na boku lub na plecach.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Wnętrze tej poduszki stanowią wkładki Innogel, dzięki którym nacisk ciała głowy użytkownika jest równomiernie rozłożony, a ucisk na kręgi szyjne zmniejszony. Dzięki temu użytkownik może się w pełni zrelaksować. To hipoalergiczny materiał, który posiada zdolność regulacji temperatury, zatem nie ma ryzyka przegrzania organizmu. Pod warstwą wkładki Innogel znajduje się pianka MemoryBed, która reaguje na ciepło ciała, a przy tym idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i karku. Całość umieszczono w pokrowcu Micromodal, który wyróżnia się jedwabistą delikatnością, przyjemnym chłodem w dotyku, a jednocześnie zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury. Posiada również właściwości pozwalające na odparowanie wilgoci, dzięki czemu zawsze zapewnia suche środowisko. W razie potrzeby pokrowiec można zdjąć i wyprać.


Pokrowiec Micromodal - delikatny, chłodny w dotyku i jednocześnie zapewniający ciepło pokrowiec, który dodatkowo wykazuje właściwości odparowywania wilgoci z powierzchni ciała. Zawsze pozostaje suchy, wykazuje również dużą odporność na eksploatację. Pokrowiec zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.

Opis

Dostępne rozmiary
66x44x11
Wkład
wkładki Innogel, pianka MemoryBed
Pokrowiec
Micromodal

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również