Produkt na magazynie
MATERASSO NATUR BIOGREEN - materac wysokoelastyczny, piankowy
 • Twardy
 • 7 stref twardości
 • Antyalergiczny
 • Materac elastyczny
 • Materac odwracalny
 • Możliwość prania do 60°C
 • Materac medyczny
 • 12 lat gwarancji
 • Pianka Biogreen
 • Materac typu Partner

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 301,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Twardość
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materasso Natur Biogreen swoją nazwę zawdzięcza naturalnym komponentom wykorzystanym do jego produkcji. Ten ekologiczny materac tworzy innowacyjna pianka wysokoelastyczna Biogreen powstała na bazie oleju rycynowego – jej dzięki swej budowie precyzyjnie dopasowuje się do krzywizn ciała użytkownika. Materac posiada właściwości rehabilitacyjne i dostępny jest w dwóch twardościach do wyboru oraz opcji Partner. 

 • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
 • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
 • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Materac Materasso Natur Biogreen to przede wszystkim propozycja dla osób ceniących sobie naturalne rozwiązania oraz stabilne podparcie dla kręgosłupa. Wykorzystana do jego budowy pianka wysokoelastyczna Biogreen to tworzywo niezwykle lekkie, przewiewne i odporne na eksploatację. Zapewnia odpowiednią cyrkulację wewnątrz wkładu, dbając o to, by w jego środku nie rozwijały się szkodliwe dla zdrowia bakterie, grzyby i roztocza. Ponadto w Materasso Natur Biogreen zastosowano system siedmiu zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu dopasowanie do ciała użytkownika jest maksymalnie zoptymalizowane - materac doskonale podpiera zarówno delikatną głowę, jak i masywne biodra. Wkład materaca został dodatkowo wzbogacony o ekstrakt z aloesu, który nadał mu właściwości antybakteryjnych i antyroztoczowych oraz charakterystycznego, przyjemnego aromatu.

Na uwagę zasługuje również pokrowiec Lyocell, który wykonano z tkaniny pozyskiwanej z celulozy drzewnej - surowca nieuczulającego i niepodrażniającego skóry użytkownika. Co więcej, pokrowiec ten bardzo dobrze odprowadza wilgoć oraz sprzyja efektywnej wentylacji wewnątrz materaca. Wszystkie powyższe elementy sprawiają, że produkt Natur Biogreen jest niezwykle komfortowy dla użytkownika i jednocześnie przyjazny dla środowiska.


Pokrowiec Lyocell - aksamitnie delikatny, luksusowy pokrowiec, który wykonano z włókna wysokiej jakości dobrze zachowującego swój kształt. Tworzywo jest w 100% pochodzenia naturalnego – jego podstawowym komponentem jest celuloza drzewna. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne oraz absorbujące i odprowadzające wilgoć, dzięki czemu pozwala zachować higienę podłoża. Dla usprawnienia klimatyzacji wkładu wyposażony został w wentylującą taśmę 3D. Pokrowiec jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 60oC.


Średni - materace o średniej twardości (H2) zaleca się osobom o wadze od 80 do 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 100 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

Materac typu Partner - materac, w którym istnieje możliwość połączenia dwóch twardości; jedna połowa podłoża jest bardziej twarda (H3), druga bardziej miękka (H2); rozwiązanie idealne dla par preferujących inne twardości.

12 lat gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 12 lat i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca.

Siedem stref twardości - materac posiada 7 zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się jego wkładu do budowy anatomicznej użytkownika, zapewniając doskonale podparcie dla kręgosłupa w czasie snu.

Antyalergiczny - wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz nie wywołują alergii.

Materac elastyczny - przystosowany do użytkowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

Pianka Biogreen - ekologiczna pianka wysokoelastyczna wyprodukowana przy użyciu oleju rycynowego; nawilżona ekstraktem z aloesu podwyższającym higienę materaca oraz nadającym mu charakterystycznego aromatu; zapewnia zdrowy i spokojny sen.

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Materac medyczny

Materac medyczny - materac posiadający wyjątkowe właściwości zdrowotne potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi; objęty jest niższą, 8%-ową stawką VAT.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
70x200[]80x200[]90x200[]100x200[]120x200[]140x200[]160x200[]180x200[]200x200
Sposób pakowania
materac rolowany
Okres gwarancji
12 lat
Cechy
dla dużych i ciężkich
Cechy
dla par
Cechy
dla singli
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Wysokość materaca
20 cm
Twardość materaca
Średni
Twardość materaca
Twardy
Twardość materaca
Partner
Wkład
pianka wysokoelastyczna Biogreen o wys. 18 cm
Pokrowiec
Lyocell

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również