Senna Materace
MENU

Koszyk

0 szt. - 0,00 zł

Lista produktów producenta: Materasso

Opinii: 0 
1 628,00 zł
Materasso Admiral Bio Ex Eclusive – to materac kieszeniowy, który łączy w sobie właściwości klasycznych produktów sprężynowych z nowoczesnymi rozwiązaniami znacząco podwyższającymi komfort i jakość snu. Materac dostępny jest dwóch twardościach: H2 i H3.

Opinii: 0 
1 146,00 zł
Materasso Airgel – został stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących wygody oraz właściwości antyalergicznych skupionych w jednym produkcie. Model ten to także propozycja dla osób, które są alergikami lub mają tendencję do przegrzewania się w czasie...

Opinii: 0 
1 276,00 zł
Materasso Amerika – stwarza każdemu użytkownikowi niepowtarzalne warunki do wypoczynku. Dzięki wyjątkowemu wnętrzu i doskonałej jakości pokrowca otrzymał specjalne atesty, potwierdzające jego właściwości medyczne. Materac dostępny w dwóch twardościach do...

Opinii: 0 
1 074,00 zł
Materasso Antibacterial – materac dedykowany głównie osobom zmagającym się z uciążliwą alergią. Dzięki swoim właściwościom bakteriobójczym i grzybobójczym zapobiega reakcjom uczuleniowym, dzięki czemu stanowi doskonałą propozycję również dla najmłodszych...

Opinii: 0 
206,00 zł
Materasso Baby Comfort – jest niezwykle komfortowym i praktycznym materacem, który swoją wyjątkowość zawdzięcza głównie możliwości odwracania, innowacyjnej strukturze wkładu oraz niepowtarzalnemu pokrowcowi, który pielęgnuje skórę maluszka.

Opinii: 0 
287,00 zł
Materasso Baby Dream – innowacyjna propozycja stworzona z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników. Twórcy tego modelu skupili się na cechach takich jak: higieniczność, przewiewność, komfort użytkowania i zdolność dopasowywania się do zmieniającej się...

Opinii: 0 
170,00 zł
Materasso Baby Kokos – do jego produkcji użyto najlepszej jakości materiałów i surowców. Materac jest odwracalny, co pozwala na użytkowanie z obu stron. Takie rozwiązanie znacznie wydłuża żywotność materaca.

Opinii: 0 
424,00 zł
Materasso Baby Natur – to wyjątkowy, jednostronny materac, stworzony przy współpracy samej matki natury. Wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji pochodzą w głównej mierze od roślin i kwiatów.

Opinii: 0 
581,00 zł
Materasso Baby Swiss – to materac stworzony z myślą o najmłodszych – struktura zastosowanej do jego budowy pianki AventO2 hamuje rozwój grzybów i bakterii w łóżku dziecka, zapewniając mu spokojny i zdrowy sen. Wysoki komfort nocnego odpoczynku ma wpływ na...

Opinii: 0 
1 403,00 zł
Materasso Comfort Antibacterial to materac o średnim poziomie twardości, przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort snu. Wygodę gwarantuje pianka Nightfly dająca stabilne podparcie całemu ciału oraz pianka termoelastyczna, która dostosowuje...

Opinii: 0 
1 365,00 zł
Materasso Comfort Dynamic to model odpowiedni dla tych, którzy w trosce o zdrowie swojego kręgosłupa stawiają na materace najlepszej jakości. Składa się z trzech warstw, wśród których każda pełni inną funkcję. Pierwsza, pianka Greengel ma za zadanie...

Opinii: 0 
489,00 zł
Stelaż Materasso Double BV – swoimi parametrami wpisuje się w szeroką gamę produktów Double tego producenta – sprawdzi się w szczególności w przypadku łóżek z wbudowanym pojemnikiem na pościel.

Opinii: 0 
373,00 zł
Materasso Double Expert T5 – to nieprzeciętny, elastyczny stelaż pod materac zaimpregnowany olejkiem z kwiatu lawendy, który nie tylko odstrasza owady, ale też działa relaksująco.

Opinii: 0 
435,00 zł
Materasso Double Maxi – to doskonała propozycja dla nieco cięższych użytkowników. Wysoka wytrzymałość i elastyczność nie wpływają negatywnie na właściwości materaca, zapewniają mu jedynie lepsze podłoże do pracy.

Opinii: 0 
1 162,00 zł
Materasso Double Mobil T5 – to stelaż, który powstał z myślą zarówno o osobach, które spędzają w łóżku dużo czasu, jak i tych, które ze względu na chorobę lub wiek zmuszone są do długotrwałego lub ciągłego leżenia.

Opinii: 0 
489,00 zł
Stelaż Materasso Double NV – jest propozycją dla wymagających użytkowników, jego elastyczna konstrukcja i możliwość dwustopniowej regulacji na wezgłowiu i w części podparcia nóg sprosta nawet największym oczekiwaniom.

Opinii: 0 
238,00 zł
Stelaż Materasso Double T5 – to model elastyczny, który został zaprojektowany z myślą o tradycyjnych ramach łóżek i ich użytkownikach. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko poprawić jakość swojego snu bez wymiany całego łóżka, a jedynie stelaża.

Opinii: 0 
122,00 zł
Materasso Driemco Eco – to materac dziecięcy, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić dziecku wysoki komfort i jakość snu. Zdrowy odpoczynek jest niezwykle istotny dla młodego organizmu, który właśnie w nocy najbardziej się rozwija.
Pokazuje 1 - 18 z 63 elementów