• Obniżka
  • Promocja
Produkt na magazynie
MATERASSO DOUBLE T5 - stelaż

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
238,00 zł
194,00 zł - 44,00 zł
Brutto
Czas realizacji zamówienia: 2 dni robocze
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Stelaż Materasso Double T5 – to model elastyczny, który został zaprojektowany z myślą o tradycyjnych ramach łóżek i ich użytkownikach. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko poprawić jakość swojego snu bez wymiany całego łóżka, a jedynie stelaża.

  • Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online Bezpieczeństwo, wygoda i szybkość transakcji online
  • Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru Gwarancja terminowego doręczenia zamówionego towaru
  • Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot! Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Wyróżnikiem stelaża Materasso Double T5 jest bez wątpienia impregnacja olejkiem z kwiatu lawendy, która nie tylko wykazuje działanie odstraszające owady, ale też odprężające. Do wykonania 28 listw o szerokości 36 mm tworzących ten produkt użyto brzozy syberyjskiej, zaś ramę wyprodukowano ze sklejki bukowej i elementów z drewna bukowego. Listwy umocowane zostały za pomocą podwójnych, ruchomych i gumowych uchwytów. Dodatkowo, aby zwiększyć komfort odpoczynku, stelaż daje możliwość regulowania twardości w części lędźwiowej. Dla wzmocnienia konstrukcji przez środek produktu poprowadzono szeroki pas stabilizacyjny. Maksymalne obciążenie dla stelaża Materasso Double T5 wynosi 120 kg. Materacami szczególnie polecanymi do tego produktu są te z wypełnieniem piankowym, lateksowym i kieszeniowym.

Opis

Dostępne rozmiary
90x200 [] 100x200 [] 120x200
Wysokość
5 cm

Brak opini użytkowników.

Mogą Cię zainteresować również