Produkt na magazynie
Kołdra puchowa Natural kasetowa PIÓREX linia standardowa
  • Puch gęsi 70%
  • Niepralny

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
440,00 zł
Brutto
DOSTĘPNY OD RĘKI
Rozmiar
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Kołdra Natural kasetowa PIÓREX z linii standardowej świetnie izoluje ciepło, dlatego jest jednym z najlepszych rozwiązań na chłodne, zimowe noce. Dostępna w dwóch rozmiarach sprawdzi się w przypadku łóżek mających różne wymiary: zarówno jedno, jak i dwuosobowych.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!

Kołdra puchowa Natural kasetowa PIÓREX - opis produktu

W kołdrze Natural kasetowej PIÓREX zastosowano rozwiązanie, które pozwala na bardzo dobrą izolację cieplną – mowa o kasetowych komorach zastosowanych w całej kołdrze. Specjalne przeszycia w postaci wszytych wewnątrz produktu taśm tworzących ścianki wokół każdej kratki uniemożliwiają dodatkowo przemieszczanie się wypełnienia między komorami. Za zapewnienie spokojnie i komfortowo przespanej nocy odpowiadają wysokiej jakości materiały, czyli gęsi puch oraz bawełniane pokrycie w białym kolorze. W przypadku powstania zabrudzeń model ten należy przekazać do czyszczenia chemicznego.


Certyfikaty:
Certyfikat Oeko-Tex®

Certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 - wiodący światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty nim oznaczone są wolne od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, ekstrahowalnych metali ciężkich, zabronionych barwników azowych oraz barwników alergizujących. Poza tym tekstylia posiadające ten certyfikat spełniają wysoko humaekologiczne wymagania.

Certyfikat Downafresh®

Certyfikat Downafresh® - poduszki oraz kołdry oznaczone tym certyfikatem wypełnione są puchem i pierzem wypranym w temperaturze 100°C, co jest zgodne z europejskimi wymogami higieny i czystości. Certyfikat gwarantuje również, że surowiec został pozyskany zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym dobrostanu zwierząt.

Opis

Dostępne rozmiary
155x200, 200x220
Okres gwarancji
2 lata
Czas realizacji zamówienia
1-2 dni robocze
Wkład
D23 70% polski puch gęsi. 155x200: 1,00 kg, 200x220: 1,50 kg
Pokrowiec
100% bawełna inlet
Sprawdź opinie użytkowników materacy Kołdra puchowa Natural kasetowa PIÓREX linia standardowa.
Jest ok

Kupiłam tą kołdrę na chłodne zimowe noce i to był bardzo trafiony zakup. Kołdra zapewnia idealne ciepełko a jednocześnie nie jest ciężka.

POLECAM

Bardzo fajna kołdra dająca ciepło, polecam

5/5

nie mam nic do zarzucenia, dostawa na czas, żona zadowolona

Mogą Cię zainteresować również