Filtruj według

Rozmiar

Buty rozgrzewające

Buty rozgrzewające to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które borykają się z problemem zimnych stóp. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które nie tylko zapewniają ciepło, lecz także odpowiadają za wysoki komfort podczas noszenia. Buty ogrzewające będą dobrym pomysłem na prezent dla naszych bliskich, lecz nie tylko. Koniecznie warto jest się w nie wyposażyć, jeśli to my sami zmagamy się z ciągłym marznięciem. Dostępność kilku rozmiarów sprawia, że każdy może cieszyć się ich pozytywnymi właściwościami.

Buty ogrzewające świetnie sprawdzą się na mroźne wieczory, kiedy to wiele osób walczy z problemem zimnych stóp. Za sprawą licznych zalet kilka chwil po założeniu ich na stopy przyjemne ciepło rozchodzi się po naszym ciele pozwalając nam skutecznie się zrelaksować. Warto także wiedzieć, że ogrzewacze stóp zaleca się również przy wszelkiego rodzaju chorobach reumatycznych czy dolegliwościach bólowych.

Swoje liczne prozdrowotne właściwości buty rozgrzewające zapewniają wysokiej jakości wypełnieniu. W ofercie sklepu dostępne są ogrzewacze stóp, których wkład w aż dziewięćdziesięciu procentach stanowi naturalny polski gęsi puch. Pozostałe dziesięć procent to nic innego jak wyselekcjonowane z wysoką starannością gęsie drobne pióra. Dlatego właśnie buty ogrzewające wykazują szereg właściwości termoizolacyjnych, co oznacza, że skutecznie zatrzymują ciepło naszego ciała zapobiegając marznięciu. Ważną rolę pełni w ich przypadku również wysokiej jakości tkanina pokryciowa. Wykorzystuje się w tej roli inlet bawełniany - jest bardzo przyjemny w dotyku i jednocześnie wyjątkowo trwały, dzięki czemu przy odpowiednim użytkowaniu wyrób posłuży nam przez długie lata.

Buty rozgrzewające, które dostępne są w ofercie sklepu Senna Materace, to również produkty, które są w stanie zapewnić użytkownikom higienę na najwyższym poziomie. Materiały wykorzystane do ich produkcji gwarantują świetną cyrkulację powietrza, dzięki czemu na powierzchni wyrobu nie będzie osadzał się kurz czy też wszelkiego rodzaju roztocza, a ich wypełnienie nie stanie się miejscem do rozwoju grzybów. Ocieplacze stóp z łatwością możemy wyczyścić w warunkach domowych, ważne jest jednak, żeby pamiętać o stosowaniu się do zaleceń umieszczonych w instrukcji użytkowania. O tym, że buty rozgrzewające są w pełni bezpieczne świadczy między innymi atest PZH, który wydany został przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że wybierając buty rozgrzewające w sklepie Senna Materace zyskujemy pewność zadowolenia z ich użytkowania.

Buty rozgrzewające

Buty rozgrzewające

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Buty rozgrzewające to świetne rozwiązanie dla każdej osoby, która zmaga się z problemem zimnych stóp. Ich wysokiej jakości wypełnienie odpowiada za liczne właściwości termoizolacyjne, co ułatwia rozprowadzenie ciepła po całym ciele. Świetnie sprawdzą się na chłodne wieczory, a także przyniosą ulgę w przypadku doskwierających nam dolegliwości bólowych. Dostępne w sklepie ogrzewacze stóp są ponadto bardzo wygodne i pomogą zrelaksować się nawet najbardziej spiętym użytkownikom.

Buty rozgrzewające
Buciki AMZ - ocieplacze puchowe
300,00 zł