Filtruj według

Ręczniki

Ręczniki służą nie tylko względom higienicznym - powinny także stanowić odpowiednie dopełnienie dekoracyjne każdej łazienki. W Senna Materace znajdziesz świetnie prezentujące się, najwyższej jakości wyroby, które jednocześnie będą w skuteczny sposób absorbować wilgoć z ciała, nie podrażniając przy tym Twojej skóry.

Ręczniki bawełniane to prawdziwy klasyk. Warto jednak wybierać takie, które wyprodukowano z najlepszych jakościowo odmian bawełny, takich jak bawełna egipska - zastosowanie tego typu materiału znacząco oddziałuje na komfort korzystania z danego produktu. Ręczniki z bawełny są bardzo miękkie, lecz jednocześnie wytrzymałe. Z łatwością też możemy utrzymać je w czystości piorąc w wysokich temperaturach, co pozwala nam skutecznie pozbyć się wszelkich bakterii. Przez wielu doceniane są także ręczniki frotte, które świetnie absorbują wilgoć, a ponadto są niezwykle przyjemne w dotyku - sprawiają wrażenie delikatnie otulających nasze ciało i nie powodują żadnych podrażnień.

Ważną rolę odgrywa oczywiście rozmiar produktu, jaki kupimy. W sklepie Senna Materace zaopatrzysz się zarówno w najbardziej uniwersalne ręczniki kąpielowe, jak i mniejsze wyroby, jak chociażby ręczniki do rąk czy też wygodne ręczniki do twarzy.

Nie należy zapomnieć również o kwestiach estetycznych. Dzięki temu, że ręczniki dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach, z pewnością każdemu uda się znaleźć produkty, które będą naprawdę dobrze prezentować się w jego łazience. Co ważne, wszystkie ręczniki posiadają specjalny wieszaczek, który ułatwia użytkowanie i gwarantuje, że nie będą spadały na podłogę. Osoby szczególnie wymagające pod względem estetycznym powinny zwrócić uwagę na ręczniki, które wzbogacono o ozdobną bordiurę, która nadaje im szczególnego charakteru i elegancji.

Sklep Senna Materace wychodzi naprzeciw wszelkiego rodzaju oczekiwaniom Klientów, w związku z czym oferuje także ręczniki wegańskie. Oznacza to, że wyprodukowane zostały one bez wszelkich składników pochodzenia odzwierzęcego, jak chociażby tłuszcze, barwniki, wosk czy mączka kostna. Dzięki temu każdy może znaleźć idealny ręcznik dla siebie, które jest zgodny z jego stylem życia i podejściem do świata. Dodatkowo produkty te cieszą nas naprawdę ciekawym i jednocześnie praktycznym designem, co jest ich następną zaletą!

Wszystkie ręczniki zostały przebadane dermatologicznie, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że są one w pełni bezpieczne i bez najmniejszych obaw mogą korzystać z nich także najmłodsi. Posiadają także znany jest na niemal całym świecie certyfikat przyznawany produktom włókienniczym, który dodatkowo potwierdza ich bezpieczeństwo.

Ręczniki

Ręczniki

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wysokiej jakości ręczniki to obowiązkowe wyposażenie każdego domu. Powinny jednocześnie gwarantować miłe odczucia dla skóry, w skuteczny sposób pochłaniać wodę, ale również pasować do wnętrza naszej łazienki dodając jej stylu i charakteru. W sklepie Senna Materace znajdziesz ręczniki w różnych rozmiarach, stylach i kolorach, dzięki czemu bez wątpienia znajdziesz produkty stworzone na miarę Twoich potrzeb.

Ręczniki
Ręcznik Vienna Style Supersoft VOSSEN
28,00 zł
Ręczniki
Ręcznik Vegan Life VOSSEN
26,00 zł
Ręczniki
Ręcznik High Line VOSSEN
28,00 zł
Ręczniki
Ręcznik Pure VOSSEN
32,00 zł
Ręczniki
Ręcznik Cult de Lux VOSSEN
23,00 zł