Wiadomości i blog

Testowanie materaca: Jak to robić prawidłowo?

Zastanawiasz się nad podjęciem decyzji o przetestowaniu materaca przed jego zakupem? Koniecznie dowiedz się, jak prawidłowo przetestować podłoże do snu!

Jak prawidłowo spać? - najzdrowsze pozycje do spania

Ciężko jednoznacznie wskazać najlepszą pozycję do spania. Jeśli chcesz znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie, zainspiruj się naszymi fachowymi poradami!

Wpływ materaca na zdrowie kręgosłupa

Jak wybrać materac, który zagwarantuje wygodny sen i zdrowy kręgosłup? Czym kierować się podczas zakupów, aby wybrać wytrzymały produkt wysokiej jakości?

Zdrowy sen dzieci i młodzieży - o czym trzeba pamiętać?

Zdrowy sen dziecka i nastolatka jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju. Wpływa m.in. na wzrost i procesy metaboliczne. Jak zadbać o prawidłowy sen dziecka?

Jesienne dodatki, których nie może zabraknąć w Twojej sypialni

Akcesoria do sypialni warto dopasowywać do aktualnie trwającej pory roku. Jakie jesienne dodatki wybrać, aby stworzyć przytulne, ciepłe i wygodne pomieszczenie?

Aromaterapia w domowym wydaniu

Chcesz, aby Twój dom wypełnił się pięknym zapachem, który dodatkowo sprawi, że wspaniale się poczujesz? Postaw na aromaterapię! Dowiedz się więcej o tej technice.

Jakie akcesoria sypialniane pomogą nam zasnąć?

Chcesz zdrowo wyspać się w swojej sypialni? A może zastanawiasz się, w jaki sposób akcesoria sypialniane ułatwiają zasypianie? Oto odpowiedzi na pytania!

Dlaczego organizm potrzebuje snu?

Człowiek przesypia średnio 30% swojego życia. Czy zastanawiałeś się jednak, dlaczego sen jest tak ważny? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym artykule!