Wiadomości i blog

Jak zadbać o zdrowy sen niemowlaka?

Zastanawiasz się, jak najlepiej zadbać o zdrowy sen niemowlaka? Konieczne jest nie tylko wygodne miejsce, ale także wieczorne rytuały. Jakie? Zapraszamy do lektury!

Higiena w łóżku, czyli jak prawidłowo zadbać o czystość materaca?

Higiena w łóżku jest kluczowa dla zachowania dobrego zdrowia i zapobiegania powstawaniu alergii skórnych. Jak o nią zadbać?

Poduszka do spania na brzuchu - jak wybrać dobrze?

Jakie cechy powinna mieć poduszka do spania na brzuchu oraz jak dopasować model do pozycji, w której najczęściej śpimy? Zapraszamy do lektury!

Wszystko, co musisz wiedzieć o doborze pościeli do łóżka

Wysokiej jakości pościel stanowi jedną kluczowych kwestii, która zapewnia nam zdrowy sen. Zatem, jak ją wybrać, aby się wyspać?

Kołdra puchowa - czy to dobre rozwiązanie tylko na zimę? Niekoniecznie!

Zdrowy sen to nie tylko materac czy poduszka, ale także kołdra. Dobrym rozwiązaniem i to nie tylko na zimę będzie kołdra puchowa - dlaczego?

Komfortowy sen we dwoje - jaki materac dla pary wybrać? 160x200, 180x200, a może jednak 200x200?

W sypialni małżeńskiej najważniejsze jest komfortowe łóżko, gwarantujące zdrowy wypoczynek. Jednak czy wiemy, jaki materac dla dwojga będzie najlepszy?

Jaki materac pojedynczy do łóżka jednoosobowego - 80x200, 90x200, 100x200 czy 120x200?

Wybór łóżka do sypialni stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza pod kątem rozmiaru. Z uwagi na to już dziś warto wiedzieć, jaki materac pojedynczy będzie najlepszy!

Twardość materaca H1, H2, H3 i H4 - jak odpowiednio dopasować do swoich potrzeb?

Twardość materaca to jeden z kluczowych parametrów, który powinniśmy wziąć pod uwagę przed zakupem. Odpowiednio dobrana wspomaga efektywną regenerację całego organizmu.