Filtruj według

Producent

Producent

Cena

Cena

-

Rozmiar

Rozmiar

Cechy

Cechy

Twardość materaca

Twardość materaca

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie produkcji materacy - łączą w sobie najlepsze właściwości materacy sprężynowych i piankowych. Takie zestawienie powoduje, że nie trzeba dłużej wybierać pomiędzy sprężynami i piankami - kupując materac hybrydowy zyskujemy rozwiązanie dwa w jednym.

Do wyjątkowych cech materacy hybrydowych należy zaliczyć również to, że tworzą je liczne, wysokiej jakości warstwy wypełnienia i pianki - dzięki temu materace te charakteryzują się nie tylko rozmaitymi właściwościami sprzyjającymi zdrowemu i komfortowemu snu, ale też stosowną wysokością, dzięki której użytkownik może poczuć się jak w królewskiej sypialni. Stosowane w materacach hybrydowych sprężyny - kieszeniowe lub multipocket - pełnią rolę rdzenia materaca i gwarantują jego odpowiednią elastyczność i doskonałą zdolność punktowego dopasowania do sylwetki użytkownika. Dzięki temu wkład nie przenosi drgań, przez co zmiany pozycji śpiącej obok osoby są praktycznie nieodczuwalne. Zewnętrzne warstwy materacy hybrydowych z kolei stanowią różnego rodzaju pianki, których głównym zadaniem jest zapewnienie wygody i optymalnego podparcia dla całego ciała. Wśród wkładów piankowych najczęściej spotykanym w materacach tego typu tworzywem jest pianka termoelastyczna, która jest w stanie zapewnić najwyższy komfort snu. Dzieje się tak, ponieważ wykazuje ona właściwość dopasowywania się pod wpływem ciepła i nacisku do naturalnych krzywizn ciała użytkownika dając mu tym samym właściwe podparcie. Materace hybrydowe nie tylko zapewniają wygodę i komfort, ale też odpowiednią higienę - doskonale przepuszczają powietrze nie dopuszczając do gromadzenia się w ich wnętrzu kurzu, bakterii, roztoczy i pleśni.

Materace hybrydowe są niezwykle solidne i odporne na użytkowanie, ponadto dzięki zastosowanym rozwiązaniom stanowią produkty luksusowe, które są w stanie zapewnić swoim użytkownikom komfort snu i odpoczynku na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości, dobrze dopasowany materac hybrydowy to inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie o poranku, jak i przez całą resztę dnia.

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Materace hybrydowe łączą w sobie najlepsze cechy materacy piankowych i sprężynowych – tworzą je wysokiej jakości komponenty, które przekładają się na odczuwalny komfort snu, ale też właściwości sprzyjające zdrowemu snu. W efekcie materace hybrydowe, dzięki swej zaawansowanej budowie, stanowią doskonałe podłoże do snu dla osób oczekujących szczególnej wygody i jakości.

Aktywne filtry

Materace
SLEEPMED HYBRID PREMIUM – materac multipocket, sprężynowy
1 691,00 zł 1 409,00 zł
Materace
SLEEPMED HYBRID SUPREME – materac multipocket, sprężynowy
2 132,00 zł 1 777,00 zł
Główna
HILDING ELECTRO – materac multipocket, sprężynowy
2 309,00 zł
Główna
CUREM .ZIP – materac multipocket, sprężynowy
3 589,00 zł
Główna
SEMBELLA HYBRID BIO – materac kieszeniowy, sprężynowy
935,00 zł