Materace hybrydowe

Materace hybrydowe 90x200 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie produkcji materacy - łączą w sobie najlepsze właściwości materacy sprężynowych i piankowych. Takie zestawienie powoduje, że nie trzeba dłużej wybierać pomiędzy sprężynami i piankami - kupując materac hybrydowy 100x200 zyskujemy rozwiązanie dwa w jednym.

Do wyjątkowych cech materacy hybrydowych należy zaliczyć również to, że tworzą je liczne, wysokiej jakości warstwy wypełnienia i pianki - dzięki temu materace te charakteryzują się nie tylko rozmaitymi właściwościami sprzyjającymi zdrowemu i komfortowemu snu, ale też stosowną wysokością, dzięki której użytkownik może poczuć się jak w królewskiej sypialni. Stosowane w materacach hybrydowych sprężyny - kieszeniowe lub multipocket - pełnią rolę rdzenia materaca i gwarantują jego odpowiednią elastyczność i doskonałą zdolność punktowego dopasowania do sylwetki użytkownika. Dzięki temu wkład nie przenosi drgań, przez co zmiany pozycji śpiącej obok osoby są praktycznie nieodczuwalne. Zewnętrzne warstwy materacy hybrydowych z kolei stanowią różnego rodzaju pianki, których głównym zadaniem jest zapewnienie wygody i optymalnego podparcia dla całego ciała. Wśród wkładów piankowych najczęściej spotykanym w materacach tego typu tworzywem jest pianka termoelastyczna, która jest w stanie zapewnić najwyższy komfort snu. Dzieje się tak, ponieważ wykazuje ona właściwość dopasowywania się pod wpływem ciepła i nacisku do naturalnych krzywizn ciała użytkownika dając mu tym samym właściwe podparcie. Materace hybrydowe 120x200 nie tylko zapewniają wygodę i komfort, ale też odpowiednią higienę - doskonale przepuszczają powietrze nie dopuszczając do gromadzenia się w ich wnętrzu kurzu, bakterii, roztoczy i pleśni.

Materace hybrydowe 140x200 są niezwykle solidne i odporne na użytkowanie, ponadto dzięki zastosowanym rozwiązaniom stanowią produkty luksusowe, które są w stanie zapewnić swoim użytkownikom komfort snu i odpoczynku na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości, dobrze dopasowany materac hybrydowy 160x200 to inwestycja w zdrowie i lepsze samopoczucie o poranku, jak i przez całą resztę dnia.

Materace hybrydowe

Materace hybrydowe

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Materace hybrydowe łączą w sobie najlepsze cechy materacy piankowych i sprężynowych – tworzą je wysokiej jakości komponenty, które przekładają się na odczuwalny komfort snu, ale też właściwości sprzyjające zdrowemu snu. W efekcie materace hybrydowe, dzięki swej zaawansowanej budowie, stanowią doskonałe podłoże do snu dla osób oczekujących szczególnej wygody i jakości.

Materace
SLEEPMED NATURA HYBRID PLUS - materac naturalny, hybrydowy
2 834,00 zł
Materace
SLEEPMED HYBRID SUPREME – materac multipocket, sprężynowy
2 388,00 zł
Materace
SLEEPMED HYBRID COMFORT PLUS - materac multipocket, sprężynowy
2 794,00 zł
Materace
SLEEPMED HYBRID PREMIUM PLUS - materac multipocket, sprężynowy
3 028,00 zł
Materace
SLEEPMED HYBRID SUPREME PLUS - materac multipocket, sprężynowy
3 171,00 zł
Materace
SLEEPMED HYBRID PREMIUM – materac multipocket, sprężynowy
1 937,00 zł
Główna
HILDING ELECTRO – materac hybrydowy
3 389,00 zł
Główna
HILDING DANCE – materac hybrydowy
2 799,00 zł
Główna
CUREM .ZIP – materac multipocket, sprężynowy
4 119,00 zł