JANPOL ZEUS – materac piankowy, lateksowy
  • Możliwość prania w pralce w temp. do 60˚C
  • Antyalergiczny
  • Kokos
  • Lateks
  • Materac odwracalny
  • Wentylacja
  • Zamek rodzielczy
  • 3 lata gwarancji

Negocjuj cenę

X

Negocjuj cenę produktu

szt.
PLN
wyślij
1 649,00 zł
Brutto
DOSTĘPNY 1-14 dni
Rozmiar
Twardość
Grubość materaca 19 cm
Ilość
Gwarancja najlepszej ceny

Materac Janpol Zeus to twardy materac lateksowy z linii Classic, który powstał z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Jest wyrobem o budowie wzmocnionej płytami kokosowymi, które pozytywnie wpływają między innymi na żywotność podłoża.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Kup ten materac i nie martw się o dostawę! Zostanie zrealizowana przez sprawdzoną firmę kurierską, która gwarantuje:

  • Możliwość śledzenia przesyłki oraz kontakt telefoniczny do kuriera.
  • O sposobie pakowania materaca decyduje producent. Materace rolowane dostarczane są firmą DPD, natomiast modele pakowane na płasko dostarcza DTS.

 

Własny magazyn – 95% produktów dostępnych od ręki!

 

Darmowa wysyłka – bez względu na wartość zamówienia!

 

Jasno określone zasady odstąpienia od umowy – aż 30 dni na zwrot!


Janpol Zeus - opis produktu

Janpol Zeus został zbudowany na bazie lateksu o zwiększonej gęstości. Wyróżnia się trzema zróżnicowanymi strefami twardości - dzięki takiej budowie doskonale dopasowuje się do ciała użytkownika i wspiera każdą część ciała z osobna, zależnie od wywieranych przez nią nacisków. Został stworzony z myślą o osobach, które preferują sen na twardym podłożu lub muszą wybierać wyroby tego typu ze względu na swoją wagę. Zapewnia stabilne podparcie i minimalizuje ryzyko wystąpienia przykrych dolegliwości bólowych kręgosłupa, bez względu na pozycję snu użytkownika. Wkład został zbudowany w taki sposób, aby we wnętrzu materaca Janpol Zeus miała miejsce odpowiednia cyrkulacja powietrza - to właściwość bardzo pożądana szczególnie przez alergików oraz osoby wrażliwe na działanie roztoczy. Jest to model dwustronny, dzięki czemu jego żywotność jest znacznie wydłużona. Nie bez znaczenia pozostaje status wyrobu medycznego, który jest potwierdzeniem jego właściwości prozdrowotnych.

Janpol Zeus jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem Smart, który posiada zamek rozłączny umożliwiający szybkie i łatwe zdjęcie tkaniny oraz wypranie jej w warunkach domowych, w temperaturze 60 stopni.


Janpol Zeus - pokrowiec

Pokrowiec Smart

Pokrowiec Smart - wysokiej jakości miękki, delikatny dla skóry pokrowiec, który bardzo dobrze dopasowuje się do materaca. Ponadto zróżnicowany sposób pikowania tkaniny potęguje działanie strefowości wkładu, przez co zapewnia on jeszcze lepsze podparcie dla ciała. Pokrowiec jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 60oC.


Janpol Zeus - właściwości

Twardy - materace twarde (H3) zaleca się osobom o wadze powyżej 80 kg. Należy jednak pamiętać, że twardość materaca jest odczuciem subiektywnym.

3 lata gwarancji

3 lata gwarancji! - udzielona przez producenta gwarancja wynosi 3 lata i obejmuje odkształcenia oraz nieprawidłową pracę materaca. (Gwarancja jest ważna tylko przy zachowaniu etykiety produkcyjnej z kodem QR, numerem serii, nazwą i wymiarem materaca. Brak etykiety z kodem QR oznacza odrzucenie reklamacji na podstawie gwarancji!)

Wentylacja - wkład materaca posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Kokos

Kokos - Mata kokosowa doskonale przepuszcza powietrze oraz chroni materac przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, gwarantując zdrowy i higieniczny sen. Kokos podwyższa również twardość materaca przy jednoczesnym zapewnieniu jego sprężystości i elastyczności.

Materac odwracalny

Materac odwracalny - materac, którego obie strony przeznaczone są do użytkowania – regularna zmiana stron oraz obracanie materaca o 180° zapewnia odpowiednią wentylację i znacząco zwiększa jego trwałość.

Zamek rozdzielczy

Zamek rozdzielczy - pokrowiec materaca został wyposażony w zamek rozdzielczy umożliwiający jego zdjęcie.

Pranie 60 stopni - pokrowiec posiada suwak rozdzielczy umożliwiający zdjęcie pokrowca i pranie go w temperaturze do 60°C.

Opis

Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 190x200, 200x200
Sposób pakowania
rolowany lub na płasko (o sposobie pakowania decyduje producent)
Okres gwarancji
3 lata
Czas realizacji zamówienia
1-14 dni
Cechy
dwustronny (odwracalny)
Cechy
dla alergików
Cechy
dla par
Twardość materaca
Twardy
Wkład
pianka lateksowa, mata kokosowa
Pokrowiec
Smart
Wysokość materaca
19 cm
Sprawdź opinie o produkcie: JANPOL ZEUS .

Opinie o produktach umieszczone na naszym sklepie nie były weryfikowane przez sklep. Chcąc przejrzeć w pełni zweryfikowane opinie o sklepie i jego produktach zapraszamy na:

100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii 100% zweryfikowanych opinii


bardzo długo szukałam idealnego materaca. materac jest twardy. duzy plus za to, ze mozna go odwracac. polecam


Materac nie odkształca się i jest idealny dla mojego kręgosłupa. Jest odwracalny. Szybka i sprawna obsługa. Polecam.


Ten materac jest absolutnie fantastyczny!


Nie spodziewałam się, że sen może być tak przyjemny i relaksujący.


To połączenie pianki i lateksu to prawdziwy strzał w dziesiątkę! ??


Mogę polecić ten materac z czystym sumieniem. Jestem w pełni zadowolona!


Odczuwam różnicę w jakości snu od pierwszej nocy. ?

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Janpol Zeus tto materac łagodzący dolegliwości bólowe kręgosłupa i kończyn. Producent: Janpol. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: Embe Poznań Sp. z o.o.

Mogą Cię zainteresować również