SENNA powstała po to, by swoim Klientom oferować materace charakteryzujące się dwiema zasadniczymi cechami – wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Sprzedaż markowych materacy to obecnie podstawowa działalność poznańskiej spółki EMBE.

Nasze doświadczenie oraz świadomość wpływu materacy na jakość snu zadecydowały o przyjętej przez nas strategii działania. Stosujemy najnowocześniejsze metody produkcyjne zgodne z najwyższymi standardami. Dodatkowo, aby sprostać wymaganiom Klientów, zaprosiliśmy do współpracy światowej klasy specjalistów w zakresie komfortu snu, a także technologów produkcji materacy z międzynarodowego koncernu Hilding Anders. W efekcie trudno znaleźć lepszy zestaw kompetencji, sprzętów, wdrożonych procesów produkcji oraz kontroli jakości. Słowem: materace Senna bazują na wieloletniej praktyce produkcyjnej i stanowią odpowiedź na konkretne oczekiwania nabywców.

W naszej ofercie znaleźć można również produkty innych, renomowanych marek takich jak Hilding czy ATM – w tym poduszki, kołdry oraz stelaże do materacy. Stale rozbudowywany asortyment pozwala sprostać zróżnicowanym, nawet najbardziej wymagającym gustom i potrzebom przyszłych użytkowników. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom w pełni zdrowy i komfortowy sen oraz odpoczynek.

Zachęcamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie – zadbaliśmy o to, by był to proces łatwy, przejrzysty i bezpieczny. W każdej chwili mogą Państwo również skontaktować się z naszymi doradcami – zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem czatu. Zatrudniamy wykwalifikowany, doświadczony personel, który z chęcią odpowie na wszystkie Państwa pytania

Zapraszamy do zakupów na www.sennamaterace.pl!