Materace chłodzące

Materac chłodzący to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu użytkownik nie musi martwić się o za gorące łóżko. Komfort termiczny podczas snu wynika nie tylko z wysokiej jakości materiałów czy 7 stref twardości, ale także z unikalnego wypełnienia. Znajduje się tam pianka wykorzystująca technologię Cool Breeze, która działa chłodząco, dając przyjemne uczucie odprężenia. Urządzona sypialnia na lato powinna uwzględniać materac na upalne noce, czyli materac chłodzący, gdyż uznaje się, że optymalna temperatura do zasypiania wynosi 16-19°C. Dzięki jego unikalnym właściwościom, wilgoć i całe zgromadzone wewnątrz ciepło odprowadzane są na zewnątrz, przez co użytkownik nie musi się martwić o to, jak się wyspać w nocy, gdy temperatura w pomieszczeniu przekracza 23°C. Sposobów na to, jak ochłodzić sypialnię jest wiele, jednak nie każdy pozwala na osiągniecie oczekiwanego efektu. Materac chłodzący to skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu nie pojawiają się pytania, jak schłodzić łóżko lub jak schłodzić sypialnię. Warto również zaznaczyć, że poprzez odpowiednią izolację termiczną, model ten sprawdza się przez cały rok. Oznacza to, że użytkownik nie musi się martwić tylko o to, jak się wyspać w upały, ale także i mrozy.

Jest to także materac grzejący, gwarantujący komfort w zimowe dni. Pozwala na to cudowne połączenie pianki chłodzącej z pianką termoelastyczną i nie tylko. Możliwość dopasowania się do temperatury ciała użytkownika sprawia, że jest to także materac na zimne noce. Sam komfort użytkowania tego typu modeli wynika również z najlepszego dopasowania się do anatomicznych krzywizn ciała. W ten sposób każda część sylwetki użytkownika będzie odpowiednio podparta. Materac chłodzący to także produkt łatwy do utrzymania w czystości przez pokrowiec z możliwością ściągnięcia i wyprania.

Materace chłodzące

Materace chłodzące

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Materace chłodzące to idealna opcja dla osób zastanawiających się, jak przetrwać upały. Każdy model wyróżnia się wyjątkową budową, która zagwarantuje zdrowy wypoczynek w komfortowych warunkach. Ten wyjątkowy materac na upalne noce to wytrzymały model, pozwalający dodatkowo na regulację temperatury nie tylko latem, ale i zimą. Dzięki temu można go używać przez cały rok.