Filtruj według

Świece i zapachy

Świece i zapachy to doskonałe dodatki do każdego typu wnętrz - niezależnie od tego, w jakim stylu zostały urządzone. Doskonale sprawdzą się także w sypialniach, ponieważ tego typu akcesoria zdecydowanie sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi oraz relaksowi po całym dniu.

Świece zapachowe to nie tylko stylowy dodatek do pomieszczeń w Twoim domu, ponieważ swoim delikatnym blaskiem ognia wprowadzą do nich spokój i harmonię. Wyjątkowe zapachy uwalniające się podczas palenia wprawią wszystkich w dobry nastrój, przywołując przyjemne wspomnienia oraz pobudzając do działania. Świeca w szkle to najlepszy wybór jeśli zależy nam na bezpiecznych zarówno dla środowiska, jak i zdrowia produktach.

Jak wiadomo, dla każdego wnętrza ogromne znaczenie ma to, w jakim stylu zostało urządzone, ponieważ to właśnie dzięki wyjątkowej aranżacji jesteśmy w stanie zrelaksować się i wyciszyć. Warto jednak pamiętać, że bardzo dużą rolę odgrywają zapachy, które intensywnie oddziałują na ludzkie zmysły. W związku z tym doskonałym akcentem do każdej sypialni będzie suszona lawenda, której delikatny zapach pozwoli na skuteczne odprężenie. Chcąc jednak czuć piękne aromaty przez cały czas, dobrze jest zainwestować w dyfuzor zapachowy. Dla najbardziej wymagających użytkowników doskonałą opcją będzie też mgiełka do poduszek, która ułatwia relaks oraz umila zasypianie.

Świece i zapachy to także idealny pomysł na prezent dla bliskich, ponieważ te stylowe i eleganckie dodatki wpasują się do każdego wnętrza. Dzięki szerokiej ofercie aromatów z łatwością możemy dopasować produkt do indywidualnych preferencji użytkownika.

Świece i zapachy

Świece i zapachy

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Artykuły sypialniane
Zestaw prezentowy Plantes & Parfums Provence
199,99 zł
Artykuły sypialniane
Zestaw 3 świec zapachowych Plantes & Parfums Provence
129,99 zł
Artykuły sypialniane
Mgiełka do poduszek Plantes & Parfums Provence
49,99 zł
Artykuły sypialniane
Zapachowa świeca w szkle Plantes & Parfums Provence
79,99 zł
Artykuły sypialniane
Dyfuzor zapachowy Plantes & Parfums Provence
99,99 zł