Pościel

Wysokiej jakości pościel stanowi jedną z kluczowych kwestii zapewniającą wszystkim spokojny, nieprzerwany sen przez całą noc. To właśnie od niej zależne jest chociażby to, czy otulać nas będą przyjemne w dotyku materiały oraz czy na przykład nie będzie nam za gorąco. Pościel pełni również istotną rolę jeśli chodzi o kwestie higieniczne, jak i estetyczne.

Jedną z najbardziej komfortowych, a jednocześnie przyjaznych ciału użytkownika opcji jest pościel lniana. W sklepie Senna Materaca zaopatrzysz się zarówno w lniane poszewki na poduszkę, które ze względu na fakt, że len jest materiałem w stu procentach naturalnym, świetnie sprawdzą się na przykład dla osób, które posiadają problemy ze skórą. Dostępne są również poszwy na kołdrę wykazujące właściwości termoizolacyjne, zapobiegające zarówno przegrzewaniu się i nadmiernej potliwości, lecz też marznięciu. Dlatego pościel lniana to dobre rozwiązanie praktycznie na cały rok.

Największą popularnością cieszy się wytrzymała i uniwersalna pościel bawełniana, która nada się do każdej sypialni. Z kolei na szczególnie gorące dni świetnie sprawdzi się pościel satynowa. Cechuje się ona śliskim materiałem, przez co może nas przyjemnie chłodzić. Niewątpliwą zaletą wskazanego rozwiązania jest fakt, że tego typu poszwy na kołdrę oraz poszewki na poduszkę prezentują się naprawdę ładnie, dzięki czemu stanowią dobre wyjście dla tych, którzy dużą wagę przywiązują do wystroju sypialnianego wnętrza.

Za szczególnie delikatną uważana jest pościel jedwabna. Wskazany materiał od lat uchodzi za luksusowy, w związku z czym nada się nawet dla najbardziej wymagających. Jest ona niezwykle przyjemna w dotyku, co więcej przy odpowiednim czyszczeniu będzie w stanie służyć jej użytkownikowi przez długi czas.

Zarówno poszewki na poduszkę, jak i poszwy na kołdrę powinny posiadać dobry rozmiar. Dla osób, które śpią sami dobrze sprawdzi się pościel 140x200. Wybór musi być uzależniony od wielkości naszej kołdry i poduszki - dobrze, aby były one dopasowane w taki sposób, aby całość swobodnie mieściła się w poszwie. Jednocześnie należy pamiętać, że źle będzie nam się wypoczywało w przypadku, gdy wybierzemy za dużą pościel, ponieważ będziemy odnosić wrażenie, że śpimy pod samym materiałem.

Wszystkie pary powinny zwrócić uwagę na pościel 160x200, która często wybierana jest właśnie do podwójnych łóżek, ze względu na jej uniwersalność. Jednak jeśli powierzchnia, na której śpimy jest naprawdę duża, warto jest rozważyć pościel 200x220, dzięki której oboje partnerów będzie mogło się cieszyć swobodą i odpowiednim otuleniem, które powinna gwarantować dobra pościel.

Pościel

Pościel

Pokazano 1-28 z 40 pozycji

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości pościel do łóżka. W ofercie posiadamy różnych rozmiarów poszewki na poduszkę, jak i poszwy na kołdrę, które zostały wyprodukowane z przyjemnych w dotyku, trwałych materiałów, takich jak bawełna, len czy satyna. Wszystkie oferowane produkty zapewniają komfort snu na najwyższym poziomie, stanowiąc idealne rozwiązanie do Twojej sypialni.