Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe - to wyjątkowa propozycja dla każdej sypialni stworzona po to, aby podnieść standard i komfort snu na aktualnym podłożu. Modele te doskonale sprawdzą się jako tani i wygodny sposób renowacji starego, odkształconego materaca. Z powodzeniem materace nawierzchniowe 90x200 można stosować także na wersalkach, które z racji charakterystycznego “łączenia” nie zapewniają dostatecznego komfortu.


Materace nawierzchniowe 180x200 nakładane na posłanie nie tylko zwiększają poczucie wygody, ale również chronią znajdujące się pod nimi powierzchnie przed zniszczeniem czy zabrudzeniem. Ponadto warto rozważyć ich zakup, w przypadku gdy mamy do czynienia z materacem zbyt twardym lub zbyt miękkim. Materace nawierzchniowe 100x200 mogą bowiem zmienić twardość materaca bazowego - zarówno go utwardzić, jak i odwrotnie. Stosując materac nawierzchniowy 120x200 nie trzeba się obawiać, że pozbawi on materac bazowy możliwości “oddychania” - jest skonstruowany w taki sposób, by zapewniać właściwą cyrkulację powietrza.


Materace nawierzchniowe 140x200 zazwyczaj składają się z jednej warstwy wypełnienia, przez co są stosunkowo cienkie. Ich wnętrze najczęściej stanowi pianka termoelastyczna, pianka wysokoelastyczna lub lateksowa. Ta pierwsza reaguje na ciepło wydzielane przez ciało użytkownika i na tej podstawie dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn, zapewniając mu tym samym optymalne podparcie i komfort. Pianki wysokoelastyczne i lateksowe z kolei podnoszą higieniczność i sprężystość materacy nawierzchniowych. Nadają im również właściwości antyalergicznych, nie dopuszczając do rozwoju szkodliwych dla zdrowia bakterii, roztoczy i grzybów. Lateksowe materace nawierzchniowe 160x200 dodatkowo doskonale sprawdzą się w przypadku gorących nocy lub gdy użytkownik ma tendencję do przegrzewania się - dzięki wysokiej przewiewności bardzo dobrze odprowadzają wilgoć nie doprowadzając do uczucia dyskomfortu w czasie snu. Takie właściwości czynią z materacy nawierzchniowych bardzo praktyczny i łatwy w użytkowaniu element wpływający na komfort i wygodę podczas odpoczynku oraz snu.

Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Materace nawierzchniowe skutecznie podnoszą komfort snu na starym lub niewygodnym materacu, mogą być także stosowane jako wierzchnia warstwa kanap czy sof. W zależności od wypełnienia materace nawierzchniowe mogą posiadać różne właściwości – zwiększać lub zmniejszać twardość aktualnego podłoża, poprawiając wygodę snu bez konieczności wymiany starego materaca bądź kanapy.

Materace
Fit.4.Sleep Topper Cool Breeze - materac nawierzchniowy
1 369,00 zł -40% 821,00 zł
Główna
HILDING ALT - materac nawierzchniowy, piankowy
539,00 zł
Główna
HILDING TENOR - materac nawierzchniowy, piankowy
599,00 zł
Główna
HILDING BASS - materac nawierzchniowy, piankowy
439,00 zł
Główna
HILDING FEN - materac nawierzchniowy, naturalny
999,00 zł -20% 799,00 zł
Główna
MATERASSO TOP LATEX - materac nawierzchniowy, piankowy
822,00 zł
Główna
MATERASSO TOP THERMO - materac nawierzchniowy, piankowy
773,00 zł