Materace z kokosem

Materace z kokosem 90x200 powstały z myślą o osobach preferujących twardsze podłoże do spania, a także o osobach, którym zależy na zdrowym, higienicznym śnie. Materace kokosowe 100x200 swoje właściwości zawdzięczają macie z naturalnego włókna kokosowego połączonego elastycznym lateksem, co wpływa na ich wyjątkową sprężystość oraz jednoczesną twardość. Materace z kokosem 120x200 są w efekcie bardziej odporne na uszkodzenia i eksploatację - nie odkształcają się nawet po wielu latach użytkowania, a komfort ich użytkowania pozostaje taki sam jak na początku zakupu.


Materace kokosowe 140x200, dzięki swojej budowie, mimo że zapewniają materacowi właściwą sztywność, dostosowują się do naturalnej pozycji ciała podczas snu, tworząc punkty podporowe dla kręgosłupa. Poleca się je w szczególności osobom śpiącym na brzuchu lub plecach oraz osobom o większej masie ciała. Modele te są rekomendowane także osobom borykającym się z wadami postawy, bądź też pragnącym im zapobiec. Materace z kokosem, po konsultacji ze specjalistą, mogą być także użytkowane przez osoby cierpiące na problemy z kręgosłupem.


Należy pamiętać, że mimo nazwy, materace kokosowe 160x200 nie są wykonywane w całości z włókien kokosa. Przyjmują one postać maty, którą przekładane są poszczególne warstwy wkładu. W materacach z kokosem najczęściej wykorzystywane są takie komponenty jak sprężyna kieszeniowa, bonellowa, lateks, pianka wysokoelastyczna czy pianka termoelastyczna, które nadają materacom kokosowym dodatkowych właściwości zwiększających komfort snu. Co więcej, ekologiczna mata kokosowa, stosowana jako uzupełnienie zarówno w przypadku kokosowych materacy sprężynowych, jak i piankowych, zapewnia doskonałą ochronę antybakteryjną i antygrzybiczną, nie wywołując tym samym reakcji alergicznych. Ponadto jest materiałem przewiewnym, gwarantującym prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu - dzięki temu użytkownik nie przegrzewa się i nie poci nawet w upalne noce. Materace z kokosem 180x200 to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących spać na twardszych, higienicznych podłożach.

Materace z kokosem

Materace z kokosem

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Materace z kokosem to propozycja dla osób oczekujących twardego oraz higienicznego podłoża do snu. Powstają poprzez połączenie sprężyn lub/i pianek z naturalną matą kokosową z włókien kokosowych – wkład ten nie tylko utwardza materac, ale też nadaje mu właściwości antyalergicznych. Materace z kokosem są ponadto odporne na odkształcenia, a co za tym idzie służą użytkownikom przez długie lata.

Główna
HILDING PASODOBLE - materac kieszeniowy, sprężynowy
1 629,00 zł -20% 1 303,00 zł
Główna
HILDING FANDANGO - materac kieszeniowy, sprężynowy
939,00 zł
Główna
HILDING MISTRAL - materac naturalny, kieszeniowy
2 759,00 zł -20% 2 207,00 zł
Materace
JANPOL EREBU - materac kieszeniowy, sprężynowy
1 179,00 zł -25% 884,00 zł
Materace
JANPOL KRONOS – materac bonellowy
1 229,01 zł
Główna
ATM ANDALO KOKOS - materac kieszeniowy, sprężynowy
1 148,00 zł
Główna
SEMBELLA SAMBA - materac kieszeniowy, sprężynowy
855,00 zł